Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak mam złozyć pralkę swiatowit

29 Sty 2016 17:36 822 7
  • Poziom 2  
    Witam mam pralkę Światowit. Problem tkwi w tym ze nwm jak podlączyc wszystkie kable. Jeżeli temat zacząłem tam gdzie nie trzeba proszę admina o przesunięcie tego do odpowiedniego działu. A tutaj załączone zdjęcia:
    Jak mam złozyć pralkę swiatowit

Jak mam złozyć pralkę swiatowit Jak mam złozyć pralkę swiatowit Jak mam złozyć pralkę swiatowit Jak mam złozyć pralkę swiatowit Jak mam złozyć pralkę swiatowit

Zdjęcia byly robione po ciemku ale staralem sie zeby byly najlepszej jakosci
    Proszę o wyrozumiałosc i szybką informację jak to zlozyc. Potrzebne na jutro.
    [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
  • Poziom 42  
    Na zdjęciach nie widzę wyłącznika. Jak chce Kolega to podłączyć? Na stałe?

Dwa przewody od silnika w kolorze białym i niebieskim to jego zasilanie 220V~.
  • Poziom 2  
    No okej dzieki ale to mam na kostkę złączyc bo tak ja myslałem ale tam sa takie zaciski to jak probowalem to one sa takie same czyli mie moge ich zlaczyc. A tak btw czy ten przełącznik to można gdzies kupic albo cos? bo jak ja znalazlem ta pralkę (była sobie w szopie) to tam nie bylo zadnego przełącznika
  • Poziom 42  
    Te zaciski to konektory 6,4mm;)
    Prawidłowo je wkładałeś na wyłącznik.
    Może rozejrzyj się za takim bo jak chcesz używać tej pralki to jakąś ją trzeba włączyć i wyłączyć.
  • Poziom 2  
    Tak naprawde to chcialem wymontowac ten silnik i dac do małej krajzegi: :)
    Ja to mam chore pomysly. Mam silnik od siły (trojfazowy) ale nie dziala mi sila bo cos tam silnik kreci sie raz w lewo raz w prawo i bezbieczniki wywala. Powracajac do tematu wydaje mi sie ze taki silnik dał by radę :)
  • Poziom 42  
    To sprawdź go czy w ogóle kręci.
  • Poziom 38  
    Ta mała krajzega to jaka średnica? Ten silnik jest za słaby aby ciąć nim drewno no chyba że cienką sklejka.
  • Poziom 2  
    Dobrze sprawdzę

A co do srednicy to nwm nie będę latał z lampką i linijką XD
    Jutro pójdę podłącze zobaczę i wam napiszę i dzięki za taką aktywność
    Wielkie dzieki. Mam jeszcze takiego pastucha ale to juz bym musial nowy temat napisac bo nwm jak się z nim obchodzic bo stary i ktoś go wlasnoręcznie robił.
    Więc tak jak mówiłem jutro mam dzień pojdę zobacze czy silnik jest ok i zmierzę srednicę tej tarczy