Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Uniden ezi33xlt - Brak fonii

29 Jan 2016 20:13 945 11
  • Level 9  
    Witam
    Od kilku tygodni jestem posiadaczem skanera Uniden. od wczoraj odbiornik nie działa, tzn wszystko się wyświetla lecz nic nie słychać ani na słuchawkach ani bez nich. Po prostu jest brak dźwięku. Będę bardzo wdzięczny za pomoc, może jakiś bezpiecznik bądź coś.
    Pozdrawiam
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 15  
    może masz cisze w eterze,zaproponuje probe wywołania kogoś nie wiem w jakich falach pracujesz i sprawdzenie skanera w ten sposób potem inne spekulacje pozdrawiam .

Moderated By c2h5oh:

Regulamin punkt 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

Opis sugeruje uszkodzenie w torze m.cz.

Regulamin punkt 3.1.13. Dbaj o poprawność językową, zachowuj zasady netykiety. Nie wysyłaj wiadomości, które trudno jest przeczytać i zrozumieć co druga strona miała tak naprawdę na myśli.

• Level 9  
    Ale fm radio też nic nie słychać, podczas włączania też powinno wcześniej był dzwięk, teraz nic.
  • Level 15  
    w takim razie proponuje odwiedzić serwis RTV .Może diagnozują problem za male pieniądze .

Moderated By c2h5oh:

Regulamin punkt 3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.
    Na elektrodzie staramy się pomóc w naprawie a nie odsyłamy do serwisu. Nie masz pomysłu na rozwiązanie problemu to nie pisz wcale.
    Poza tym pisownia i błędy.

• Level 9  
    Tylko żeby naprawa nie przewyższyła wartości skanera😞
  • VIP Meritorious for electroda.pl
    Na słuchawkach też cisza?
  • Level 9  
    kriss51 wrote:
    Na słuchawkach też cisza?

Tak, też cisza.
    Zapewne końcówka mcz. padła lub jej zasilanie.
  • Level 9  
    kriss51 wrote:
    Zapewne końcówka mcz. padła lub jej zasilanie.

Tez ta mi sie wydaje, mialem identyczny problem w cb i byla to końcówka mocy. Rozbieralem sluchawkę i nie mogę jej zlokalizować.
    Jaką słuchawkę rozebrałeś?
  • Level 9  
    kriss51 wrote:
    Jaką słuchawkę rozebrałeś?

No unidena ezi 33xlt. Jaki moze byc koszt wymiany koncówki w serwisie?

Byłem dzisiaj w serwisie. Gdzie cb naprawiaja, niestety skanerów nie naprawiają😢