Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Parametry elektrody EKG -

Jakub17 30 Jan 2016 09:23 3078 2
    Jakub17
    Level 6  
    Witam.

Znajdzie się ktoś kto rozszyfruje mi angielskie nazwy parametrów elektrody EKG i pokrótce scharakteryzuje czego one się tyczą? Z góry dziękuje:)

Electrical performance:

-Separate AC Impedance: ≤3KΩ
    -Average AC Impedance : ≤2KΩ
    -DC offset voltage: ≤100mV
    -internal noise: ≤150µ

Simulated defibrillation recovery performance

-discharge in the 5th second electrode to voltage: ≤100mV
    -average rate of change every 10 second: ≤±1mV/S
    -simulated defibrillation Electrochemical Impedance Spectroscopy: ≤3KΩ
    -bias current tolerance: ≤100mV
  • Helpful post
    fortronik
    Admin of Medical Equipment
    Electrical performance: Parametry elektryczne
    -Separate AC Impedance: ≤3KΩ -impedancja dla napięcia zmiennego: ≤3 kΩ
    -Average AC Impedance : ≤2KΩ - średnia impedancja dla napięcia zmiennego: ≤2 kΩ
    -DC offset voltage: ≤100mV - offset (napięcie odniesienia) dla napięcia stałego:≤100 mV
    -internal noise: ≤150µ - szumy własne ≤150 µV

Simulated defibrillation recovery performance Wydajność odzyskiwania przy Symulowanej defibrylacji

-discharge in the 5th second electrode to voltage: ≤100mV - Wyładowania napięcia ≤100 mV w okresie 5 sekund
    -average rate of change every 10 second: ≤±1 mV/S - średni wskaźnik zmian w okresie 10 s: ≤±1 mV/S
    -simulated defibrillation Electrochemical Impedance Spectroscopy: ≤3KΩ - Symulowana impedancja elektrochemiczna spektroskopi defibrylacji: ≤3 kΩ
    -bias current tolerance: ≤100mV - tolerancja odchylenia (wahania) prąd ≤100 mA

Poprawiłem niektóre jednostki bo wydaje mi się że Kolega je błędnie przepisał.
    Tylko nie wiem o jaką charakterystykę chodzi, to są właśnie parametry charakteryzujące elektrody.