Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Zlecę]Wykonanie sterownika - profesjonalnego czujnika cieczy

KadabraAbra 30 Sty 2016 22:38 1383 2
    KadabraAbra
    Poziom 5  
    Witam, temat pewnie prosty do realizacji...już kiedyś zamawiałem coś podobnego na allegro za jakieś 50 zł ale tym razem jestem skłonny zapłacić więcej ponieważ zależy mi na profesjonalnym wykonaniu i niezawodności.

3a. Dokładny opis zlecenia.
    Sterownik ma obsługiwać czujniki pływakowe (nie pojemnościowe czy ultradźwiękowe ), pompę próżniową 230V , pompę „wylotową” 230V, diody LED sygnalizujące dany status „urządzenia” oraz elektrozawory 12V. Cały system powinien opierać się na małym napięciu aby było wszystko w miarę bezpieczne. Oczywiście mogę się w czymś mylić, dlatego daję możliwość własnej interpretacji sytuacji i wprowadzenia korekty.

A B C - Elektrozawory Normalnie Zamknięte
    12V ( takie mam )

1 2 3 4 5 6 - Czujniki Pływakowe
    (jeszcze nie mam dlatego można dobrać odpowiednie)

Przycisk 1 (włącznik/wyłącznik) Działanie Normalne Ręczne/ Napełnianie Poziom 2 - uruchamia pompę próżniową oraz podaje napięcie do A i B /sekwencja 1/
    Przycisk 2 (włącznik/wyłącznik) Działanie Normalne Ręczne / Uruchamia system (sterownik) - domyślnie cały czas uruchomiony/włączony
    Przycisk 3 (włącznik/wyłącznik) Działanie Awaryjne Ręczne/ Opróżnianie poziomu 1 i 2 - wyłącza pompę próżniową oraz podaje napięcie do A i B i C /sekwencja 4/

Czujnik Poziomu Wody NR 3 - Działanie Normalne Automatyczne / Opróżnianie poziomu 2 - odcina napięcie A i B, podaje napięcie C /sekwencja 2/
    Czujnik Poziomu Wody NR 2 - Działanie Automatyczne-Sporadyczne-Alarmowe / Opróżnianie poziomu 1 - podaje napięcie A i B, odcina napięcie C /sekwencja 3/
    Czujnik Poziomu Wody NR 1 - Działanie Automatyczne-Sporadyczne-Alarmowe / Opróżnianie poziomu 1 i 2 - wyłącza pompę próżniową, podaje napięcie A i B i C /sekwencja 4/
    Czujnik Poziomu Wody NR 4 - Działanie Normalne Automatyczne / Napełnianie Poziomu 2 - podaje napięcie A i B, odcina napięcie C /sekwencja 5/
    Czujnik Poziomu Wody NR 5 - Działanie Normalne Automatyczne / Opróżnianie Zbiornika - uruchamia pompę wylotową /sekwencja 6/
    Czujnik Poziomu Wody NR 6 - Działanie Normalne Automatyczne /wyłącza pompę wylotową /sekwencja 7/

W zbiorniku poziom wody ogólnie ciągle rośnie do momentu URUCHOMIENIA SEKWENCJI 4.

Najchętniej skonsultuje to przez telefon lub osobiście.

3b. Określony czas realizacji. - 1 tydzień
    3c. Wysokość budżetu przewidzianego na wykonanie zlecenia. - 500 zł
    3d. Formę płatności oraz rodzaj zawarcia umowy. Jestem osobą prywatną ale mogę wziąć F-VAT jeżeli jest taka możliwość, może być gotówka lub przelew
    3e. Formę kontaktu między Zleceniodawcą oraz Zleceniobiorcą./PW, email, komunikatory lub inne/ - wszystko co dostępne, dla ułatwienia podam kontakt: 5.0.1.5.6.9.7.3.9
  • Pomocny post
    Krzysztof Kamienski
    Poziom 43  
    KadabraAbra napisał:
    1 2 3 4 - CZUJNIKI PŁYWAKOWE (jeszcze niemam dlatego można dobrać odpowiednie)
    Mało profesjonalne, taką mam opinię. Używam albo ultradźwiękowych albo pojemnościowych.

Dodano po 4 [minuty]:

KadabraAbra napisał:
    PRZYCISK 1 (włącznik ścienny)
    Brak szafy sterowniczej? :cry: (ma być JAK ZE SKLEPU). Przepraszam za of-topy, ale albo robić profesjonalnie, albo wcale. Pozdrawiam.