Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Formatowanie telefonu Sony Xperia T3

31 Sty 2016 15:23 3039 4
 • Poziom 1  
  Witam.
  Mam problem, ponieważ chcę sformatować telefon, mam na myśli przywrócenie go do ustawień fabrycznych, tylko jest jeden problem, jak go podłączam pod komputer nie wyświetlają mi się żadne pliki, dlatego że mam debugowanie USB wyłączone i muszę je aktywować ale nie działa mi dotyk w ekranie :/ da się może jakąś kombinacją klawiszy czy coś w tym stylu?
  Telefon to SONY XPERIA T3
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Admin grupy audio
  To się da zrobić bez podłączania do komputera. Poszukaj w ustawieniach, tam będziesz miał gdzieś odpowiednią opcję.
 • Poziom 38  
  Przytrzymać włącznik zasilania i przycisk głośności. Po tym wybierz odpowiednią opcje. Utracisz wszystko z telefonu. Jednak będzie przywrócony do.ustawien fabrycznych. W opcjach też masz przywrócenie ustawień fabrycznych.
 • Poziom 43  
  Sony Companion - uaktualnienie (napraw), a dalej to co na ekranie się pojawia. Żadne debugowanie ani działające dotyki nie są potrzebne.
  janek1815 napisał:
  Przytrzymać włącznik zasilania i przycisk głośności.
  - o ile pamiętam "w górę", choć z tym przywracaniem, tą drogą, mam różne doświadczenia (jedyne co je łączy to zupełnie inny efekt niż przez naprawę z użyciem SC).
 • Poziom 38  
  No właśnie miałem okazję testować ponieważ zapomniałem hasła do blokady ekranu w telefonie nie używanym kilka miesięcy. Telefon odblokowany ale usunięte wszystko. Stał się aparatem dziewiczym prosto z salonu.