Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Formatowanie telefonu Sony Xperia T3

MondiSs 31 Sty 2016 15:23 2475 4
  • #1 31 Sty 2016 15:23
    MondiSs
    Poziom 1  

Witam.
    Mam problem, ponieważ chcę sformatować telefon, mam na myśli przywrócenie go do ustawień fabrycznych, tylko jest jeden problem, jak go podłączam pod komputer nie wyświetlają mi się żadne pliki, dlatego że mam debugowanie USB wyłączone i muszę je aktywować ale nie działa mi dotyk w ekranie :/ da się może jakąś kombinacją klawiszy czy coś w tym stylu?
    Telefon to SONY XPERIA T3

0 4
  • #3 31 Sty 2016 17:53
    janek1815
    Poziom 38  

Przytrzymać włącznik zasilania i przycisk głośności. Po tym wybierz odpowiednią opcje. Utracisz wszystko z telefonu. Jednak będzie przywrócony do.ustawien fabrycznych. W opcjach też masz przywrócenie ustawień fabrycznych.

0
  • #4 31 Sty 2016 18:20
    Matuzalem

Poziom 43  

Sony Companion - uaktualnienie (napraw), a dalej to co na ekranie się pojawia. Żadne debugowanie ani działające dotyki nie są potrzebne.

janek1815 napisał:
    Przytrzymać włącznik zasilania i przycisk głośności.
    - o ile pamiętam "w górę", choć z tym przywracaniem, tą drogą, mam różne doświadczenia (jedyne co je łączy to zupełnie inny efekt niż przez naprawę z użyciem SC).

0
  • #5 31 Sty 2016 18:27
    janek1815
    Poziom 38  

No właśnie miałem okazję testować ponieważ zapomniałem hasła do blokady ekranu w telefonie nie używanym kilka miesięcy. Telefon odblokowany ale usunięte wszystko. Stał się aparatem dziewiczym prosto z salonu.

2