Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Re: Re: Głośniki z zestawu Logitecha podł. do laptopa zaczęły grać ciszej

LabMaster87 01 Lut 2016 12:52 423 4
  • #1 01 Lut 2016 12:52
    LabMaster87
    Poziom 4  

Witam.Mam straszny problem.Podłączyłem kiedyś laptopa pod głośniki z Logitecha normalne dwa głośniki + Sub.I wszystko było okej grały na maksa dobrze i głośno.Ale pewnego dnia przychodzę do domu podłączam tak jak zawsze i jakby nie wiedzieć czemu grają cicho,mam wszystko ustawione na full.I tak jest z każdymi głośnikami jakie podłączę.Sam nie wiem gdzie leży problem.Zauważyłem że jak wejdę w Panel Sterowania i wejdę w Zarządzaj urządzeniami Audio i chcę skonfigurować głośniki to nie mogę zaznaczyć opcji " głośniki przestrzenne " może to dlatego,lecz absolutnej pewności nie mam.Tak jest na każdych głośnikach jakie podłączę.Było by miło jakbym uzyskał pomoc :) Pozdrawiam.

0 4
  • #2 01 Lut 2016 13:20
    Qbuś
    Poziom 38  

Było by miło, jak byś opisał jaki to laptop, system, karta dźwiękowa, czy sprawdzałeś na słuchawkach, itd...

0
  • #3 01 Lut 2016 13:27
    LabMaster87
    Poziom 4  

Laptop pierwszej nowości nie jest :D Toshiba Satelite C670 , Windows 7 , Realtek High Definition Audio ,, Nie wiem czy o to ci chodziło ale tak pisało w Menedżerze zadań :D Na słuchawkach jest też ciszej niż zawsze . Wchodzę w Menedżer Realtek HD Audio i mam tak podłączone głośniki i jak klikam na opcje gdzie zaznaczam Wyjście Głośników to leci głos z laptopa, a jak dam że ( niby ) są słuchawki podłączone to leci z głośników podłączonych , ale strasznie cicho . Nie wiem czy się połapiesz :D

0
  • #4 01 Lut 2016 13:53
    Qbuś
    Poziom 38  

Jak masz poustawiane suwaki od regulacji głośności, w mikserze ?

0
  • #5 01 Lut 2016 14:02
    LabMaster87
    Poziom 4  

Wszystko ustawione mam na najwyższym stopniu. Szukałem rozwiązania w Internecie, ale poszukiwania na nic się zdały.

0