Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Galaxy SIII - Wgrywanie Androida

01 Lut 2016 16:15 639 6
  • Poziom 21  
    Witam, w jaki sposób wgrać do telefonu jak w opisie to same oprogramowanie jakie w nim się znajduje. Aktualnie jest Android 4.3. Telefon ma problem ze sparowaniem urządzenia o nazwie Qilive. Pobrałem aplikację do tego urządzenia jednak nie można w żaden sposób sparować go z telefonem. Na innych telefonach jest OK przypuszczam, że coś jest nie tak z samym Androidem więc pomyślałem żeby go podmienić, ale przy pomocy programu KIES nie idzie tego zrobić poza tym Samsung rekomenduje teraz nowy program pod nazwą Smart Switch lecz nie widzę tam możliwości naprawy czy podmiany Androida. Znalazłem co prawda opis jak wykonać zamianę na 5.0 ale trochę zbyt dla mnie skomplikowane chyba , że ktoś mógłby opisać ten proces krok po kroku. Sam telefon ma duże problemy z łączeniem z komputerem więc przypuszczam, że może te problemy z bluetooth-em są spowodowane jakimś błędem w samym androidzie. Pozdrawiam i proszę o pomoc.
  • Moderator - GSM
    Wgraj odinem firmware i już. Jak to zrobić znajdziesz w necie.
  • Poziom 21  
    OK próbuję to zrobić, dam znać jak poszło. Pobieram oprogramowanie i zastanawia mnie jak w 2014 roku mogło być oprogramowanie 4.3, a w 2015 weszło 4.0.4 o co to chodzi i które pobrać skoro aplikacja wymaga oprogramowania 4.3 i większego, 4,3 czy 4.04?. Acha fonik jest w orange.
    Ściągnięty plik ma zakończenie .bin, co z tym dalej zrobić w instrukcji pisze, że powinien być plik AP/PDA.
  • Moderator - GSM
    Podaj dokładny numer modelu?
  • Poziom 21  
    Samsung GT-I9300

Dodano po 8 [minuty]:

Chyba to co pobrałem ze strony sammobile.com to nie jest oprogramowanie. Oprogramowanie pobierane jest za darmo ale trzeba się zarejestrować jako członek tej strony, a nie chcę tego robić czy nie ma innego miejsca gdzie można to zrobić bez jakiś rejestracji?.
  • Poziom 21  
    OK czekam na pobranie. Mam też Odin-a, po pobraniu ruszam do roboty. Odezwę się w razie problemów. Na razie, dzięki.

Dodano po 1 [godziny] 14 [minuty]:

Są jakieś inne strony gdzie można ten soft pobrać na tej nie idzie wcale, ciągle od godziny jest tylko WAIT. Może ma Kolega namiary na jakiś inny.

Dodano po 1 [godziny] 8 [minuty]:

OK poszło przez IE próbowałem Operą, czas na ściągnięcie 5 godzin - co za masakra.