Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel astra f. silnik 1.6 benzyna 1992r

gregor3j3 01 Lut 2016 17:22 540 3
  • #1 01 Lut 2016 17:22
    gregor3j3
    Poziom 2  

Witam serdecznie. Mam ogromny problem z opelkiem. Zaczęło się od tego że opel nie chciał palić jak był gorący. Zapalił dopiero jak ostygł. Doszło do tego że jak odwiozłem auto do mechanika a on wjechał nim na warsztat to już nim nie wyjechał bo nie zapalił mimo iż był zimny. Mechanik doszedł do tego że aparat zapłonowy padł. Wymieniliśmy ale to nie do końca naprawiło sytuacje. Opel chwile jeździł aż po tygodniu znowu padł. Odciągneliśmy go do innego mechanika i on go odpalił (przeczyścił kable w aparacie zapłonowym). Opel był nie do poznania ;) aż przyjemnie było nim jeździc. Minęło 2 tygodnie i jadą nim raz na jakiś czas ( raz na jedną może 2 minuty) odczułem szarpnięcie autem przy ponad 2000 tyś obrotach. Kolejny dzień nic się nie działo dopóki się nie zagrzał a wtedy zaczęło nim szarpać masakrycznie i zgasł. Wieczorem udało mi się go odpalic i wrocić do domu bo był zimny ale przed garażem zaczęło szarpać i zapaliła się kontrolka od silnika
    I od tego czasu nie zapali. Czy ktoś wie o co mu chodzi? Bo ja już głowe trace.

• #3 01 Lut 2016 22:29
    gregor3j3
    Poziom 2  

Aparat używany, kopułka czarna

• #4 02 Lut 2016 10:37
    EDA_2004
    Poziom 10  

Czyli Lucas, jeśli nie chce odpalić trzeba zobaczyć czy jest iskra. Używane części potrafią być nie sprawne.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson