Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vw Passat B4 - Jaka żarówka do pod¶wietlenia popielniczki i zapalniczki?

Przemek.1997 02 Feb 2016 16:32 5994 4
    Przemek.1997
    Level 16  
    Witam, mam passata b4 kombi 96 rok i chciałem się zapytać jaka żarówka przychodzi do pod¶wietlenia zapalniczki a jaka do pod¶wietlenia popielniczki w moim passacie. Żarówki przestały ¶wiecić więc s± pewnie do wymiany, chciałbym kupić i wymienić jak już zabiorę się do tej roboty. Choddzi mi o typ i o moc takiej żarówki bo nie wiem jakie kupić. Proszę o pomoc, pozdrawiam

Dodano po 2 [godziny] 29 [minuty]:

Wyczytałem że dużo roboty nie ma żeby dostać się do pod¶wietlenia popielniczki, więc rozebrałem to i widać że żaróweczka jest spalona, zrobiłem też zdjęcia, mianowicie czy da się wyci±gn±ć t± żaróweczkę czy trzeba kupić razem z now± obsadk±? Vw Passat B4 - Jaka żarówka do pod¶wietlenia popielniczki i zapalniczki? Vw Passat B4 - Jaka żarówka do pod¶wietlenia popielniczki i zapalniczki?
    Gunslinger
    Level 30  
    Żarówka 1,2W T5. Wyci±gnij i wymień.
    Przemek.1997
    Level 16  
    A do zapalniczki taka sama czy inna?

Dodano po 11 [minuty]:

Znalazłem zdjęcie jak wygl±da pod¶wietlenie zapalniczki, taka sama żarówka? Vw Passat B4 - Jaka żarówka do pod¶wietlenia popielniczki i zapalniczki?
    Przemek.1997
    Level 16  
    Witam ponownie, mam pytanie, jak dostać się do pod¶wietlenia zapalniczki? Jak j± wyj±ć? Z góry dziękuję za pomoc
    Przemek.1997
    Level 16  
    Witam, pod¶wietlenie zrobione, temat do zamknięcia.