Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung 4K - Nie działa podłączenie z kinem domowym

paulina99 02 Lut 2016 18:18 747 8
  • #1 02 Lut 2016 18:18
    paulina99
    Poziom 4  

Cześć. Jestem Paulina. Tata mnie poprosił żebym załatwiła sprawę podłączenie telewizora i kina domowego. Starszy brat nie umie podłączyć, więc tata dał mi do zrozumienia że to ja chyba muszę zrobić. Mam zdjęcia :

Samsung 4K - Nie działa podłączenie z kinem domowym Samsung 4K - Nie działa podłączenie z kinem domowym Samsung 4K - Nie działa podłączenie z kinem domowym Samsung 4K - Nie działa podłączenie z kinem domowym

Kabel kolorami nie pasuje, próbowałam już naprawdę przez godzine różnych wariantów, ale kurde nie mogę dojść do sprawy

Kino domowe panasonic i telewizor Samsung dla jasności.

Samsung 4K - Nie działa podłączenie z kinem domowym Samsung 4K - Nie działa podłączenie z kinem domowym Samsung 4K - Nie działa podłączenie z kinem domowym

Pomożecie ?

0 8
  • #2 02 Lut 2016 19:40
    intenso
    Poziom 38  

Podłączyć żółty cinch pod zielone wejście cinch w tv, biały i czerwony pod białe i czerwone wejście cinch w tv opisane jako audio.
    Pilotem od tv przyciskiem Suorce zmien na AV.

0
  • #3 02 Lut 2016 20:53
    paulina99
    Poziom 4  

Nie mam dwóch czerwonych.:(

0
  • #4 02 Lut 2016 20:56
    intenso
    Poziom 38  

Jakich dwóch czerwonych ?
    Przecież kabel posiada żółtą końcówkę to jest video a biały i czerwony to audio.

0
  • #5 02 Lut 2016 21:09
    paulina99
    Poziom 4  

Samsung 4K - Nie działa podłączenie z kinem domowym Samsung 4K - Nie działa podłączenie z kinem domowym Samsung 4K - Nie działa podłączenie z kinem domowym

Podłączyłam to jako tako, ale wchodzę w source i mam jak na zdjęciu hdmi... i av, przełącze brak sygnału.
    Muszę się zapytać bo chyba nie wie Pan o co mi chodzi. Chcę jak oglądam telewizje to żeby głośniki i kolumny wtedy też chodziły, a nie tylko wtedy gdy np wsadzę nośnik usb, lub płytkę cd/dvd.

0
  • #6 02 Lut 2016 21:15
    intenso
    Poziom 38  

Nie było wzmianki że chcesz uzyskać dźwięk z tv na kinie. :-)

Jedyną możliwość na tą chwilę dla uzyskania dźwięku z tv na kinie jest podłączenie się z wyjścia słuchawkowego pod aux w kinie kablem jack 2 x cinch
    Tylko że przy takim połączeniu z automatu są odłączane głośniki tv

Podaj model kina bo może posiada wejście optyczne.

0
  • #7 02 Lut 2016 21:33
    paulina99
    Poziom 4  

panasonic sa pt160

0
  • #8 02 Lut 2016 21:37
    intenso
    Poziom 38  

Niestety nie posiada żadnych innych wejść
    Pozostaje podłączenie z wyjścia słuchawkowego lub kupienie konwertera sygnału z sygnału optycznego na rca.

0
  • #9 02 Lut 2016 22:19
    paulina99
    Poziom 4  

Kosztem głosników w tv, to jakby ten kabel wyglądał ?
    Poleca Pan jakiś dobry konwerter ?

0