Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 207 2006 r - Błąd poduszki powietrznej pasażera

sadek1979 02 Feb 2016 21:36 11595 3
 • #1
  sadek1979
  Cars specialist
  Jak w temacie błąd 601 - 1 poziom , obwód poduszki powietrznej pasażera , układ otwarty - stały , oraz błąd 602 -2 poziom ,obwód poduszki powietrznej pasażera , układ otwarty - stały . Sprawdzona kostka pod siedzeniem pasażera - czysta i dobrze połączona , czyszczona . Po jej odłączeniu i sprawdzeniu błędów dochodzi błąd poduszki bocznej i zapięcia pasa . Jutro chcę zdemontować poduszkę pasażera i zerknąć tam . Proszę o Wasze podpowiedzi bo może ktoś przerabiał podobne sytuację .Usterka wystąpiła w czasie jazdy . Nie wiem czy ma to coś wspólnego ale też klakson znikł , nie wiem czy było to jednoczesne czy po prostu 2 niezależne usterki . Pozdrawiam .
 • Helpful post
  #2
  panam
  Level 29  
  WIDZĘ ŻE jesteś z angli, każdy tester oszukuje we francuskich autach. błąd to jest poduszka kierowcy, czyli zwijacz ,bo nie działa tobie też klakson, błąd napięcia pasa wystąpił , bo nie skasowałeś błędu po odłączeniu jej przy włącząnym zapłąnie, wnioskuje że nie masz komputeza na stałe, nie szukaj po prawej stronie. pozdawiam.
 • #3
  sadek1979
  Cars specialist
  Niestety kolego możesz mieć rację . Dziś odpiąłem kostki pod fotelem pasażera , kierowcy i dodatkowo zdjąłem poduszkę kierowcy . Błędy nadal te same tzn błąd poduszki pasażera 1 i 2 stopień . Nowa taśma już w drodze . Dam znać jak rozwikłam ten problem . Co do komputera to nie masz racji ( chyba ) bo wcześniej łączyłem się konkretnie z tym autem i po odpięciu poduszki kierowcy dobrze pokazywał ( wymiana kierownicy ) . Nie mniej jednak dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam