Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie moge przenieć pliku .dll do innego folderu

02 Lut 2016 22:58 1059 8
  • Poziom 2  
    Cześć, mam problem z przeniesieniem plików .dll do innego folderu. Za każdym razm wyskakuje powiadomienie że muszę uzyskać uprawnienia administratora żeby wprowadzić zmiany w danym folderze. Zmieniłem we właściwościach-zabezpieczeniach pełną kontrole na moje konto , ale nic to nie dało. zmieniłem też typ konta na administratora, ale komunikat nadal wyskakuje, co robić?
  • Moderator - Komputery Serwis
    Witaj. Skąd dokąd chcesz te pliki przenosić? Czy nie są to przypadkiem pliki, które są aktualnie w użyciu?
  • Poziom 2  
    Są to dwa pliki które są w folderze na pulpicie. I chce je przenieść do folderu z grą jest na dysku C w Program Files
  • Poziom 33  
    Spróbuj je skopiować nie przenieść.
  • Poziom 2  
    Próbowałem ale to też nic nie dało
  • Poziom 22  
    Jakie nazwy plików? Pliki pobrane z sieci?
  • Poziom 43  
    xSzwagier napisał:
    Pliki pobrane z sieci?

Tak, kolega @azvouge "wgrywa" crack, do gry (tak wynikałoby z kontekstu). Zapewnie steam_api.dll.

Dodano po 2 [minuty]:

Jednakże zanim się tego nie dowiemy mogę podpowiedzieć, że może plik docelowy należy usunąć zamiast nadpisywać, a i ochrona rezydentna może plik blokować (ciekawe dlaczego ;D ) - można ją chwilowo wyłączyć. Antywir. jest?
  • Poziom 22  
    safbot1st napisał:
    xSzwagier napisał:
    Pliki pobrane z sieci?

Tak, kolega @azvouge "wgrywa" crack, do gry (tak wynikałoby z kontekstu). Zapewnie steam_api.dll.

Dodano po 2 [minuty]:

Jednakże zanim się tego nie dowiemy mogę podpowiedzieć, że może plik docelowy należy usunąć zamiast nadpisywać, a i ochrona rezydentna może plik blokować (ciekawe dlaczego ;D ) - można ją chwilowo wyłączyć. Antywir. jest?

Skąd wiesz że to witaminki? Ja często do moich legalnych gier jakieś pliki dll dogrywam, bo mi ich brakuje.
    @topic
    Wykonaj napisane wcześniej polecenia.