Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy da się przypisać kartę Cyfrowego Polsatu do innego dekodera?(HD5000>HD550

03 Lut 2016 19:14 3726 4
  • Poziom 2  
    Moje pytanie odnosi się do tego czy jest jakiś sposób by karta przypisana do dekodera otrzymanego z umową działała z innym dekoderem cyfrowego polsatu. Miałem dekoder HD5000, niestety niefortunnie nie działa... zamówiłem z allegro HD5500s i pojawia się komunikat że karta nie jest przypisana. Czy jest jakiś sposób by to uruchomić poprawnie (zmiana softu/ustawień dekodera) czy nic z tym się nie da zrobić? Z góry dziękuje za wszelkie informacje z państwa strony. :)
  • Poziom 24  
    Jeśli tuner jest " w abonamencie" to możesz go przecież wymienić na działający więc po co robić sobie koszty i kupować na wolnym rynku. W przypadku "poza abonamentem" trzeba zapytać w punkcie czy jest taka możliwość, pomijam celowość takiej wymiany.
  • Poziom 2  
    Jakby to ująć, starego dekodera nie dam rady poskładać, jest jakby to powiedzieć "w kawałkach" :/ Dlatego właśnie nie mogę go wymienić... nie zepsuł się sam z siebie.
  • Poziom 24  
    Rozumiem. Pozostaje Ci operacja podmiany flasha z uszkodzonego do sprawnego tunera ale tylko w przypadku gdy płyty tunerów są identyczne. Jest to trudna praca i wymaga oprócz doświadczenia odpowiednie narzędzia i chemię. Jeśli nie wiesz co mam na myśli zleć komuś tą usługę.

Moderowany przez telesat1:

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

• Użytkownik usunął konto