Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

iphone 5 usuniecie simlocka z play

03 Feb 2016 19:15 657 3
  • User under supervision
    Działa ta metoda? Bo u mnie cały czas pokazuje ze jest niewłaściwa karta sim?

"1. Wyłącz telefon
    2. Włóż kartę SIM innego operatora niż Play z wyłączonym kodem PIN
    3. Włącz telefon
    4. Podłącz telefon do komputera z zainstalowanym programem iTunes, za pomocą kabla z pudełka i poczekaj aż pojawi się ekran z napisem "Wymagana aktywacja"
    5. Jeżeli na ekranie komputera pojawi się komunikat: "Nie można było aktywować iPhone'a. Spróbuj później", kliknij "OK." aby go zamknąć
    6. Odblokuj telefon
    7. Kliknij przycisk "Połącz z iTunes" a następnie przycisk "Dalej"
    8. Odłącz telefon od komputera i ponownie podłącz aby aktywować telefon
    9. Po chwili telefon zacznie szukać sieci. Jeżeli włożona karta jest aktywna zaloguje się do sieci. "
    [Szkolenie 22.06.2021, g.9.00] Zabezpieczenia Internetu Rzeczy (IoT) programowe i sprzętowe. Zarejestruj się za darmo
  • Level 31  
    Usługa zdjęcia simlocka zakupiona?
  • User under supervision
    Wiem jak sie ściąga simlock za pomocą płatnych serwisów ;),gdzieś wyczytałem ze od 2012 roku play już nie zakłada simloców a z tych telefonów co już mają simlocki ściąga za free za pomocą w/w instrukcji.
    Czy to jest prawda?
    Pisałem na forum play i moderator zasugerował aby zadzwonić na infolinie lub udać sie do punktu play. Telefon zakupiłem "z drugiej reki" i nie znam danych pierwotnego właściciela - czy jest wogole jakaś szansa ze play ściągnie mi simlocka za free?
  • Level 19  
    Play ściąga za free ale musisz być właścicielem telefonu albo poprosić właściciela aby to zgłosił.
    Jak nie to płatne serwisy