Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka karta graficzna do Q6600?

04 Lut 2016 23:50 1350 4
  • Poziom 5  
    Witam.
    Jak w temacie poszukuje karty graficznej która idealnie będzie współgrać z Q6600.
    Aktualnie posiadam Core2Duo 2.88x2GHZ i GeForce 8800 GS.
    Interesuje mnie karta graficzna która nie będzie ani za dobra na ten procesor ani nie będzie bo spowalniać.
    Czy jeżeli mój obecny no-name'owy zasilacz trzyma się dobrze ~440W to będzie potrzebna wymiana na nowy?
    Budżet nie ma znaczenia.
    PS:
    Wiem ze nie opłaca się ładować pieniędzy w stary socket 775 jednakże aktualnie nic więcej niż cztero-rdzeniowca i grafy do niego nie potrzebuje :D
  • Poziom 19  
    Witam.
    Myślę, że w sam raz do twojego procesora pasował by Radeon HD 7770.
    A co do zasilacza to podaj jego dokładny model i markę, wtedy się okaże czy wytrzyma ;)
    Pozdrawiam.
  • Poziom 43  
    Jak wyżej HD7770 lub GTX650/Ti to max do tego procesora.
  • Poziom 5  
    Dobra sprawdziłem zasilacz i naprawde nie ma żadnych oznaczeń jest tylko przyklejone 440W i to wszystko :D
  • Poziom 19  
    kaapek napisał:
    Dobra sprawdziłem zasilacz i naprawde nie ma żadnych oznaczeń jest tylko przyklejone 440W i to wszystko

Jak to tak? Nie ma żadnej naklejki, żadnego opisu, nic? Może się zdarła czy coś, choć szczerze w to wątpię ... Czy ten twój zasilacz może być aż takim NoNamem, może lepiej będzie się jednak zabezpieczyć i go wymienić?

Dodano po 1 [minuty]:

Być może naklejka jest z drugiej strony, w nie widocznym dla ciebie miejscu, zdejmij drugą blachę boczną z obudowy, albo spróbuj wykręcić te kilka śrubek i wyjąć zasilacz z komputera ;)