Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung galaxy s6 - konto samsung zablokowane

05 Lut 2016 11:08 14697 8
  • Poziom 9  
    witam mam Galaxy s6 przywieziony z angli... niestety jest załozone w nim konto samsung i nic nie moge zrobic... byl tu jakis temat ale nie bardzo rozumiem jak to obejsc ... pomoze ktos . robilem resety itp.. wgrywalem tego samego softa pare razy i dalej mam ten problem ... :( zakladalem nowe konto i znowu wyskakuje blad przetwarzania ... samsung galaxy s6 - konto samsung zablokowane
  • Poziom 26  
    Jest włączony FRP Lock lub Reactivation Lock, sam raczej tego nie wyłączysz jeśli nie znasz danych. Poszukaj u siebie dobrego serwisu to może Ci odblokują telefon.
  • Poziom 26  
    Jak się nie boisz uszkodzenia telefonu to możesz spróbować, trzeba mieć świadomość że po uszkodzeniu naprawa będzie kosztowna.
  • Poziom 35  
    Niestety z reguły nikt sie publicznie nie dzieli solcujami, a szczególnie tego typu. Dobry serwis w Twojej okolicy powinien załatwić temat.
  • Poziom 9  
    dzwonie to boja sie tego podjac ... i nie wiem co zrobic moze ktos zna jakis dobry serwis w lodzi ? zeby go oddac. i czytalem na jakims forum ze mozna jakis plik wgrac z pendriva i powinno pomoc ale nie wiem jak to zrobic ..

mam taki sam problem jak tu w linku ponizej

https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3094900.html
  • Poziom 35  
    Nie, twoj problem jest inny. W tamtym temacie mowa jest o blokadzie FRP wymagajacej zalogowania sie na konto google uzywane poprzednio z telefonem. W twoim przypadku masz inna blokade (reactivation lock), ktora wymaga zalogowania sie na konto Samsunga. Dalo sie to kiedys ominac poprzez sciagniecie dodatkowych glosow do funkcji "text to speech" w ustawieniach dostepnosci, co przypisywalo telefon do innego/nowego konta Samsunga. Z tego co wiem pozniej to zalatali. W serwisach powinni sobie z tym poradzic, wiekszosc aktualnych boxow do Samsunga usuwa obie blokady.
  • Poziom 9  
    rozumiem ze sam z wasza pomoca i tak nie dam rady nic wykabinowac i tylko zostaje mi mozliwosc sprzedaży na części ...