Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Dell 2145CN - pobiera papier do momentu zacięcia się kartki

05 Lut 2016 11:37 660 4
  • Poziom 8  
    Witam.
    Mam drukarkę Dell 2145 po włączeniu od razu pobiera kartki z szuflady i wyświetla komunikat TRAY 1, ale nadal pobiera papier z szuflady do czasu, kiedy zatnie się pierwsza kartka w dupleksie oraz w całym torze przejścia papieru. Jeżeli wsadzę tylko jedną kartkę do szuflady, to wychodzi z drukarki i nie zacina się (biała), gdy papier załaduję do podajnika ręcznego, jest OK.
    Jeżeli ktoś miał taki przypadek, to proszę o wskazówki.
    Dzięki.
    Pozdrawiam Tomek.
  • Poziom 13  
    Włącz drukarkę .
    Poczekaj , aż drukarka przejdzie w tryb gotowości .

Na panelu sterowania naciśnij następującą sekwencję klawiszy szybko aby wprowadzić drukarkę w Tech Menu : Menu> #> ​​1 > 9> 3 > 4> Menu.

Uwaga: Jeśli menu Tech nie pojawi się, należy ponownie nacisnąć sekwencję klawiszy , tak szybko jak to możliwe.

powinna pojawić się opcja Menu Tech . Użyj klawiszy strzałek , aby wyróżnić Tech Menu, a następnie naciśnij przycisk OK , aby ją wybrać .

Wybierz konfigurację danych, a następnie wybierz opcję Wyczyść .

Wprowadź kod dostępu 1934 , kiedy zostaniesz o to poproszony.

Wybierz partię, którą zastępuje się: Podajnik 1 Roller , Taca 2 rolki , rolki Podajnik ręczny lub nagrzewnicę.

Na ekranie pojawi się na chwilę napis " Clearing ".
    Uruchom ponownie drukarkę . Gdy drukarka włącza się ponownie , licznik zostanie zresetowany , a drukarka będzie gotowa do użytku
  • Poziom 8  
    Witam Karolu.
    Po wykonaniu części poleceń dochodzę do Tech Menu naciskam OK i mam do wyboru:
    -Data setup,
    -Machine test,
    -Report,
    i jedynie w opcji Report jest konfiguracja po której wybraniu drukarka drukuje raport konfiguracji.
    Pozostałych komend nie mogę wprowadzić do drukarki.
    Jeżeli mógł byś mi coś jeszcze podpowiedzieć to z góry dzięki.
    Pozdrawiam Tomasz
  • Poziom 13  
    Select Data setup, then select Clear counts. :) Angielski sie kłania :) jasne że jak naciśniesz raport to wydrukuje go :) powodzenia

Dodano po 1 [minuty]:

PS : Masz zrobić reset a nie report :D
  • Poziom 16  
    I co to ma niby dać?? Coś jest nie tak z mechanizmem zwalniania rolki/rolek poboru prawdopodobnie zlepiony elektromagnes lub wyrobione koło zębate.