Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Fabryczne radio w Toyota Avensis II brak dĽwięku z CD

lukaszkopcych1 05 Feb 2016 15:09 2910 15
    lukaszkopcych1
    Level 9  
    Witam mam problem z radiem w toyocie avensis II. Radio jest oryginalne. Gdy wł±czam płytę cd to jakby nie działa niby czas utworu płynie ale nic nie słychać i jak chcę przeł±czyć utwór to nie da rady bo cały czas wł±cza się pierwszy utwór nie wiem co się dzieje samochód mam krótki czas dlatego pytam :)
    bubu1769
    Level 42  
    Ale je¶li jest to płyta MP3 to nie odtworzysz jej w radiu które obsługuje jedynie AUDIO CD które prawdopodobnie posiadasz w Toyocie. To jest Avensis przedliftowy ?

Dodano po 6 [minuty]:

Wikipedia wrote:
    We wrze¶niu 2006 roku pojawiła się Toyota Avensis po faceliftingu. Zmiany obejmowały umiejscowienie kierunkowskazów na lusterkach bocznych, system audio odtwarzaj±cy MP3/WMA/ASL,
    transcom
    Level 13  
    Na bank nie ma tam MP3 - też mam ten problem
    transcom
    Level 13  
    Tak to wła¶nie wyglada - niby odtwarza ale jest cisza
    tomasz9920
    Level 6  
    A czy płyta jest nagrana czy oryginał?
    tomasz9920
    Level 6  
    Zapewne problem tkwi w tym, że piosenki na dysku zostały zapisane jako dane, pobierz program nero i wybierz opcje nagrywania muzyki na dysku, sam miałem ten sam problem :) Pozdrawiam
    tomasz9920
    Level 6  
    To zależy od radia, bo w tym radiu o którym wspominałem trzeba było nagrać muzykę jako dysk z muzyk±, natomiast na drugim radiu które mam można nagrywać normalnie jako zwykłe dane i wtedy piosenki zajmuj± o wiele mniej miejsca na dysku, niestety w nowszych radiach już się tak nie da.
    sławek111
    Level 17  
    Jeżeli próbujesz odtworzyć płytę mp3 w radiu, które nie posiada tej opcji, zawsze będzie widziało tylko jeden utwór, a w gło¶nikach będzie cisza. I to wszystko w tym temacie.