Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Skada Fabia 2002 1.9TDi okno kierowcy się nie podnośi

mich661 05 Lut 2016 17:23 624 3
  • #1 05 Lut 2016 17:23
    mich661
    Poziom 8  

Witam. Nie dawno nabyłem skoda fabia 2002 1.9TDi i mam problem z oknem od strony kierowcy. Szyba opuszcza sie tak jak powinna ale podczas podnoszenia zaczynają sie schody.
    Nie moge trzymać włącznika ponieważ ten reaguje tylko przez pierwszą sekundę i szyba podnosi się tylko o milimetry, żeby zamknąć musze pstrykać włącznikiem i w zaczyna sie ruszać ale ciągle milimetr po milimetrze
    Podczas gdy trzymam włącznik lekko przygasają mi światła - nie wiem czy przez to że jest gdzieś zwarcie czy po prostu pobiera to tyle prądu.
    Po jakimś czasie takiego zamykania przestaje działać cały panel (szyba od kierowcy, pasażera, centralny włącznik i elektryczne lusterka)
    żeby zaczeło działać muszę odłączyć kostki od tego modułu który znajduje sie w drzwiach i podłączyć spowrotem.
    Włączniki mam 2 chodzą tak samo.
    Co może być tego przyczyną

0 3
  • Pomocny post
    #2 05 Lut 2016 23:56
    Staszek49
    Poziom 33  

Z Twojego opisu wynika, iż coś blokuje szybę, a świadczy o tym m.in. przygasanie światła w czasie podnoszenia szyby. Może trzeba wyregulować lub przesmarować prowadnice szyb, bo zbyt duże obciążenie silnika może doprowadzić do jego uszkodzenia. Pewnie nie obejdzie się bez ściągania tapicerki drzwi.

0
  • #3 10 Lut 2016 22:32
    mich661
    Poziom 8  

dzieki za info. Nie miałem jeszcze czasu żeby to ogarnąć. Dam znać czy to to

0
  • #4 22 Lut 2016 21:20
    mich661
    Poziom 8  

Temat zamkniety

nie wiem co było przyczyną. Wymienilem wszystkie właczniki, silniczek, i moduł, nasmarowałem i działa ja powinno

0