Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

huawei p8 lite - Wifi brak połączenia

05 Lut 2016 17:42 19239 14
  • Poziom 10  
    Na wstępie mówię że jeśli złe forum proszę o przeniesienie. Mam problem z huawei p 8 lite jesli połącze go z wifi to działa tak z 3 minuty a potem nie ma połączenia . Proszę o pomoc.
  • PCBway
  • Moderator - Sieci, Internet
    Co masz po drugiej stronie (model routera)?
  • PCBway
  • Poziom 10  
    TechnicLAN N150 802.11n Wireless AP/Router dodam że jeśli np rozłącze sie sie drugim telefonem z wifi (acer liquid z4) to odcina sie w nim łączność z tmy routerem na ok 15 min i działa dalej . Może coś w konfiguracji routera zmienić czy reklamować telefon.

Dodano po 2 [minuty]:

PS. jest to router który kupiłem z internetem radiowym kolejne moje pytanie czy mogę go zmienić na jakiś inny.
    Sprawdź na innym wifi (inna sieć lub jakiś hotspot) czy telefon zachowuje się tak samo.
  • Poziom 10  
    sprawdzałem na routerze wifi ze staregooo telefonu i działa co moge przestawić w touterze żeby działało
    To jeszcze nic nie znaczy, sprawdź huawei p8 lite na innej sieci wtedy będzie można coś więcej powiedzieć.

Pokaż zakładkę status z routera, zrób jakieś pomiary sygnału.
  • Poziom 10  
    to znaczy co mam robić na innej sieci

Dodano po 10 [minuty]:

pomiary sygnału poco jak przy samej antenie routera nie działa
    Nagłosninie napisał:
    to znaczy co mam robić na innej sieci

Sprawdzić czy się łączy i czy działa stabilnie.

Nagłosninie napisał:
    pomiary sygnału poco jak przy samej antenie routera nie działa

Połączenie nie jest potrzebne, trzeba ocenić poziom sygnału i jego stabilność - Link
  • Poziom 10  
    Akurat na sygnał nie mam co narzekać jest duży i raczej stabilny. Sprawdziłem jeszcze raz na tamtym telefonie i chodzi nawet dobrze nie traci połączenia.
    Ps mam wysłać zdjęcie z adresu 192.168.1.1 ?
    Nagłosninie napisał:
    Akurat na sygnał nie mam co narzekać jest duży i raczej stabilny

Czekam na jakieś pomiary

Nagłosninie napisał:
    Ps mam wysłać zdjęcie z adresu 192.168.1.1 ?

Interesuje mnie zakładka status z twojego routera. Niestety nie widzę jaki masz adres IP na routerze
  • Poziom 10  
    Ale mam pomiary robić huawei p 8 czy tym acerem

Dodano po 41 [sekundy]:

Bo na tego huawei nie bardzo mogę coś ściągnąć

Dodano po 17 [minuty]:

huawei p8 lite - Wifi brak połączenia huawei p8 lite - Wifi brak połączenia
    zdjęcia z routera
  • Poziom 10  
    Odkryłem dziwną rzecz jeśli odłącze się od wifi laptopem to wtedy przez jakiś czas działa a potem przestaje.

Dodano po 6 [minuty]:

Utworzyłem 2 sieci pod 1 połaączyłem laptop a pod 2 telefon i działa ale działa chwile rozłącza działa rozłącza
  • Poziom 10  
    Nadal aktualne proszę o pomoc bo niewiem co mam robić
    Bez wykonania tego o co prosiłem nie ruszymy z miejsca. Sprawa jest w twoich rękach.
  • Poziom 10  
    Wysłałem zdjęcia czekam aż załapie internet i ściągne ten analizer

Dodano po 2 [minuty]:

czy mogę zrobić tą analize na drugim telefonie

Dodano po 47 [minuty]:

Zrobiłem wszystkie testy po kolei huawei p8 lite - Wifi brak połączenia huawei p8 lite - Wifi brak połączenia huawei p8 lite - Wifi brak połączenia huawei p8 lite - Wifi brak połączenia huawei p8 lite - Wifi brak połączenia huawei p8 lite - Wifi brak połączenia huawei p8 lite - Wifi brak połączenia huawei p8 lite - Wifi brak połączenia

Dodano po 1 [minuty]:

Proszę o w miarę szybką pomoc ponieważ jeśli to problem z telefonem to tylko w poniedziałek mam najbliższą okazje żeby oddać go na gwarancję.

Dodano po 26 [minuty]:

Zrobiłem sieć wifi z laptopa programem virtual router i wszystko działa więc chyba to wina routera.