Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mercedes E270 CDI 2003r. Deska rozdzielcza wariuje.

05 Lut 2016 21:21 660 4
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem z swoim E270 CDI. Problem polega na tym ze w deszczowe dni po wlaczeniu wycieraczek moja deska rozdzielcza wariuje. Sprawdzalem pod maska czy sa jakies przecieki ale nic nie zauważyłem. Bezpieczniki suche. Komputer nie wykazuje zadnych błędów. Czy ktos wie gdzie mam szukac rozwiazania. Dodam ze w suche dni po wlaczeniu wycieraczek czy migaczy zegary minimalnie sie przyciemniaja. Trzeba dobrze sie przypatrzec zeby to zauwazyc. No i usterka wystepuje sporadycznie i w czasie jazdy. Jesli ktos chce moge wyslac linka z filmikiem bo tutaj nie moge dodac.
  • Poziom 39  
    Moduł na podszybiu tam, gdzie idzie wtyczka z silnika wycieraczek. Trzeba rozebrać i szukać wilgoci.
  • Poziom 2  
    Dzisiaj sprawdzalem ten modul ale go nie otwieralem. Do okola bylo sucho. Lecz zauwazylem po drugiej stronie samochodu ze pod zapasowym akumulatorem zrobil sie basen na 2 cm :/. A wiec wyjalem akumulator i osuszylem wszystko (przynajmniej tyle ile dalem rade). Odblokowalem odplyw i teraz zostalo czekac az wszystko wyschnie. Ale mam wrazenie ze to nie pomoze. Zauwazylem tez ze jak domykam szyby obroty minimalnie opadaja. No i ladowanie na moment domykania szyby spada o 0.5 V
  • Poziom 39  
    Myślę, ze szukasz dziury w całym.
  • Poziom 2  
    Nie wiem co masz na mysli piszac ze szukam dziury w calym. Mam problem z elektryka w samochodzie to staram sie dac jak najwiecej wskazówek. Nie jestem elektrykiem ale potrafie co nieco naprawic. Jesli nikt nie bedzie wstanie mi pomoc to najwyzej usune temat.