Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a6 c6 rocznik 2006 (sedan) skrzynka bezpieczników

06 Lut 2016 08:51 13590 5
  • Poziom 8  
    Witam, zakupiłem nie dawno Audi a6 c6 z 2006r (sedan) samochodzik sprawny po za jedna mała wada mam prawdopodobnie przerwana wiązke kabli która wchodzi w klape bagażnika i miga mi podswietlenie tablicy rejestracyjnej ( ja jestem za granica a samochodem jezdzi mój tata) i chciał bym zeby wyją bezpiecznik zeby poprostu tablica nie swieciła wogóle ponieważ jak wróce to sobie wiazke naprawie sam. I moje pytanie jest który to bezpiecznik i gdzie sie znajduje czy w przodzie samochodu czy tez w bagazniku
  • Poziom 42  
    tomektenerowicz napisał:
    i miga mi podswietlenie tablicy rejestracyjnej
    tomektenerowicz napisał:
    i chciał bym zeby wyją bezpiecznik zeby poprostu tablica nie swieciła wogóle

Nie ma takiego bezpiecznika od samej tablicy....
  • Poziom 8  
    Acha ok a co jeszcze mi przestanie swiecic ??
  • Poziom 8  
    a ma może wie ktoś który to jest bezpiecznik ??
    teraz pojawił mi sie problem tego typu ze podswietlenie tablicy mignie 3 razy i nie swieci i nie wiem co to może byc
  • Poziom 42  
    Opanuj się i oddaj auto do naprawy póki centralna elektryka żyje...kończy się era aut z bezpiecznikami teraz są "końcówki mocy"....

The End...
  • Poziom 8  
    Problem trwał dosyć długo ponieważ w klapie bagażnika były zalozone ledy i jedna dioda sie wypaliła i tył migał ale nie zawsze dopiero jak sie spaliła cała rurka ledowa to problem został rozwiazany