Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips 50PFH4009 - Wycisza dźwięk

06 Feb 2016 13:21 804 5
  • Level 9  
    Witam,mam dziwny problem ze swoim telewizorem,a mianowicie podczas oglądania filmu dźwięk się jak by wyciszał podczas ciszy w filmie,wiem ze to dziwnie brzmi :D ale chodzi mi o to że gdy akcja się toczy to dźwięk jest normalnie ale gdy nic nie mówią nie słychać np kroków,szumu wiatru etc,jak by telewizor odcinał w tym momencie zasilanie do głośników .Czy coś jest nie tak z tym TV czy to jest jakaś funkcja oszczędzania energii albo coś podobnego. Proszę o wasze odpowiedzi:))
    [30.03.2021, webinar elektroda] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 42  
    Proszę sprawdzić ustawienie "Automatyczna regulacja głośności" -> wyłączyć ją, jeśli jest włączona. Może to uzdrowi sytuację.

-> Ustawienia telewizora > Dźwięk > Zaawansowane > Automatyczna regulacja głośności.
  • Level 9  
    Przy tej opcji włączonej jest jeszcze gorzej , z wyłączoną opcją jest troszkę lepiej ale też dzwięk szaleje
  • Level 8  
    Mam to samo, jak ktoś rozwiązał problem proszę o pomoc
  • Level 8  
    Dałem ustawienia ogólne - Ustawienia fabryczne i nic. Tylko dziwne że nic w ustawieniach się nie zmienia. Zaktualizowalem system z USB do najnowszego i też ustawienia pozostały bez zmian