Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 307sw 2.0 benzyna - Moduł BSi Sie czysci

adaxtz 06 Feb 2016 18:31 1602 6
    adaxtz
    Level 2  
    Koledzy i koleżanki mam problem z Modułem BSI. Moduł z jakiegos powodu się i i trzeba na nowo go instalować elektronik samochodowy stwierdził ze są w aucie zbyt wysokie spadki napięcia i powiedział żeby zacząc wymieniać części które mogą być powiązane zowymi spadkami więć wymieniałem swiece i cewkę niestety znowu auto nie odpaliło. Może miał ktoś podobny problem i udało mu się ten problem rozwiązać i podzieli się spostrzeżeniami. Jeśli temat się powtórzył z góry przepraszam nie znalazłem podobnego
    tocka
    Level 24  
    Miałem kilka takich przypadków właśnie w 307 w 90% kończyło się wymianą BSI bo ory się sypało co jakiś czas.
    bodzio012
    Level 33  
    Najczęstszą przyczyną z jaką się spotkałem był rozładowany akumulator
    jokerro
    Level 34  
    Bsi podstawiaj.
    adaxtz
    Level 2  
    akumulator też jest wymieniony i w tym problem zaczęło się od akumulatora elektronik naprawił auto pochodziło 2 dni i znowu się wykrzaczył program znowu do elektronika zrobił na gwarancji i stwierdził ze jak znowu się powtórzy to trzeba nowy moduł. po 3 dniach znowu to samo do elektronika stwierdził że przejrzał moduł i wszystko z nim gra więc wymieniłem świece cewke został jeszcze rozrusznik ii alternatori powoli konczom mi się pomysły
    jurekk55
    Level 36  
    Może zadbałbyś o instalację i sprawdził poszczególne punkty połączeń z "aku"?
    adaxtz
    Level 2  
    Problem był bardzo mały wystarczyło założyć kondensator na cewkę i po problemie