Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amica AWN510D - Po zakończeniu cyklu pralka nie odwirowuje

adriand0088 07 Lut 2016 15:29 942 2
  • #1 07 Lut 2016 15:29
    adriand0088
    Poziom 8  

Witam, posiadam pralkę z tytułu. Problem polega na tym, że dzisiaj przestała odwirowywać pranie tzn. cały cykl przebiega prawidłowo tylko na koniec nie wiruje. Próbowałem po wypraniu rzeczy włączyć program wirowanie ale bęben kręci się powoli w prawo i lewo i tak bez końca. Cykl wirowanie trwa 15 minut a w moim przypadku zegar zatrzymuje się na 9 minut do konca i bęben kręci się niezmiennie i finalnie muszę ręcznie wyłączyć pralkę. Nie mogłem znaleźć schematu ani żadnej informacji jak zresetować pralkę. Jedyne na co wpadłem to wyczyszczenie filtra pompy. Co prawda w środku była wykałaczka ale po jej usunięciu nic się nie zmieniło. Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to bardzo proszę o radę i z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

0 2
  • #2 07 Lut 2016 17:02
    2210063
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 07 Lut 2016 17:09
    adriand0088
    Poziom 8  

Była jedyna. Problem rozwiązany. Nie wiem, ale coś mnie podkusiło włączyć jeszcze raz wirowanie na pusto. O dziwo zaczęła wirować. Włożyłem więc troche prania żeby zobaczyć czy działa pod obciążeniem i jest ok. Nie wiem o co chodziło, być może za dużo było w pralce ale z drugiej strony zazwyczaj wkładam więcej. Tak czy inaczej jest dobrze:)

2