Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wzmacniacz samochodowy w domu do suba

gnegon 08 Lut 2016 13:01 468 4
  • #1 08 Lut 2016 13:01
    gnegon
    Poziom 14  

Witam leży mi w domu wzmacniacz samochodowy Voice Kraft VK 239, niby z tego co się orientuje to 2x50w w RMS i można mostkować, zestaw do jego zasilenia już mam. Interesuje mnie jaki głośnik niskotonowy mogę do niego podłączyć ? Obudowa itd. wszystko zostanie wyliczone, lecz co byście polecili by wykorzystać całą moc tego wzmacniacza. Cały zestaw będzie podłączony do zestawu wzmacniacz + 2x kolumna scherzo 200.

Dzięki i liczę na pomoc :), ponieważ słabo mnie satysfakcjonują niskie tony w scherzo

• #2 08 Lut 2016 14:27
    ciuqu
    Poziom 33  

Szkoda zachodu, wzmacniacza nie da się mostkować a te 50W RMS to chyba wg. chińskich standardów, co najwyżej 22W na kanał, zajrzyj do środka tam nic nie ma, kawałek płytki i scalak.

• #3 08 Lut 2016 14:47
    Jarosx9
    Poziom 35  

Ten wzmacniacz ma zmierzone bodajże 2x17W RMS, nie da się mostkować, bo tak naprawdę to już są dwa mostki. Bubel, najwyżej fajny radiator można do czegoś innego wykorzystać.

• #4 08 Lut 2016 16:45
    DjMapet
    Poziom 42  

gnegon napisał:
    słabo mnie satysfakcjonują niskie tony w scherzo

Więc miałeś nadzieję, że jakiś basik zasilony tym VK łupnie mocniej dołem? Nic bardziej mylnego.
    Zasil te Scherzo-200 porządnym wzmacniaczem o rzeczywistej (nie papierowej) mocy RMS 2x100-150W/8 om, to zobaczysz jak potrafią zabrzmieć dołem.
    Z drugiej strony, hmm, po co w domu taka moc i tyle basu?

Pozdrawiam.

• #5 08 Lut 2016 17:06
    marcin55246
    Poziom 23  

DjMapet napisał:
    Z drugiej strony, hmm, po co w domu taka moc i tyle basu?

Ty wiesz czym jest SPL, niektórzy nie. Masz odpowiedź.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME