Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Konsola pioneer DDJ SR dostaje "świra"

08 Lut 2016 21:52 996 1
  • Poziom 5  
    Witam forumowiczów. Mianowicie mam problem z kontrolerem Pionnera, dokładniej z modelem DDJ SR. Problem pojawił się ni z gruchy ni z pietruchy. Pewnego jak to zacnego wieczoru postanowiłem sobie posłuchać muzyki i skleić jakiś mix. Wszystko fajnie, spoko, na pierwszym decku leci kawałek, na drugim załadowana kolejna propozycja, wyznaczony punkt cue i czekam na moment w którym mogę wejść. Wystukuję sobie rytm, aż tu nagle ze zdziwieniem klawisz cue nie działa poprawnie i startuje cały kawałek niczym klawisz pley/pause. Z myślą, że być może się zaciął klikam w niego i następna niespodzianka. Kawałek z prawego decka ładuję się na lewy i startuje. Stoję i nie wiem co się dzieje. Aż tu nagle beng diody na prawym decku świecą na fioletowo, co ze specyfikacji kontrolera jest niemożliwe.(ufo???). Włączam i wyłączam kontroler, restartuje program na laptopie. Przez chwilę wszystko spoko po czym znów te same problemy. Usuniecie sterowników i zainstalowanie nowych nic nie pomaga. Zrobiłem już wszystko co dyktował pan google, a nadal to samo. Być może ktoś z Was spotkał się z takim problemem. Za jakąkolwiek podpowiedź będę wdzięczny.
  • Poziom 5  
    Może komuś się przyda. Konsola trafiła do serwisu, w serwisie wymienili jakiś tam wzmacniacz, kosz koło 200 zl dokładnie nie określili się co to i na co to. Po paru miesiącach nawrót choroby, ponowną wymiana tego samego (gwarancja) , no i jakoś śmiga do tej pory, bez problemów 😉