Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo 740 - podłączenie halogenów dalekosiężnych

sven7son 08 Lut 2016 23:06 717 0
    sven7son
    Poziom 1  
    Zamontowałem halogeny dalekosiężne 2x55. Zrobiłem oddzielną instalację + z akumulatora na bezpieczniku 30A przewód 4mm do przekaźnika 4141 podpięty pod styk 30. Halogeny podpięte na przewodzie 4mm do styku 87 i 87a ( tu już wiem że popełniłem błąd ale tak był na schemacie który znalazłem w necie). Masa podpięta do karoserii ze styku 85 też przewód 4mm. Włącznik 3 pinowy z podświetleniem podpięty na przewodzie 1mm do styku 86. Włącznik jeden przewód zasilanie z żarówki oświetlenia włącznika świateł przeciwmgłowych, drugi przewód do masy w tym samym miejscu co masa z przekaźnika. I 3 przewód podpięty tak jak pisałem do styku 86. I światła się nie świecą. Co zrobiłem nie tak. Jak by ktoś mógł mi narysować schemat jak to podłączyć żeby świeciło i jak podłączyć włącznik żeby się świecił jak światła są włączone. Podejrzewam też że może halogeny nie mają masy. Masa jest podpięta do obudowy halogenów i masuje się z karoseria przez śrubę montażową. A zderzak ma już 32 lata więc może jednak się nie masuję. Z góry dziękuje.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze