Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Motorola E398 Problem z aparatem

19 Cze 2005 18:51 867 6
  • Poziom 10  
    Witam mam taki problem:
    Kupiłem motorole e398 na allegro i po zrobieniu kilku zdjęci zaczeły sie dziać problemy z aparatem ... napoczątku zdjęcia były spoko a teraz wyskakują jakieś czerwone linie gdzieś czytałem ze to niby przez to ze jest w ustawieniach przełączone na Słonecznie i wystarczy dać na automat ale to nie działa;/ myślałęm ze raczej coś z softem tylko skąd go wziąść ?
  • Poziom 10  
    Przywracałem juz ustawienia fabryczne i też to nic nie dało ... na forum matrax przeczytałem włąsnie o tym ze trzeba zmienić z słonecznego na automat nic więcej ...ale mi to nic nie pomaga
  • Poziom 14  
    rozbierz ją i sprawdz czy sie taśma nie wysuneła jak nie pomoże to soft
  • Poziom 10  
    Wgrałem najnowszy soft 95r_a i nic cheba bede musiał go rozebrać i sprawdzićtą taśme
  • Poziom 10  
    nie mam pojęcia jak sie odstać do aparatu nei da sie sciągnąć palstikowej osłony moze ktoświe jak??

Dodano po 2 [godziny] 17 [minuty]:

A więc tak otwarłem go i przeczyściłem taśmy jakąś wodom po goleniu zamykam włanczam patrze... gorzej niż było :/ więc biore podziałałem suszarką patrze ... no i wszystko OK zostawiam go patrze za 5 min i znowu to samo ... hm nie wiem co mu jest ? moze jak go podgrzewam tą suszarką to taśmy sie rozszerzają i mają styk a jak ochłodnie to juz nie bardzo?