Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję CB Radio w cenie do 200 + - 50zł.

WoWo89 09 Lut 2016 23:10 1197 3
  • #1 09 Lut 2016 23:10
    WoWo89
    Poziom 10  

Witam serdecznie!

Poszukuję na znanym portalu aukcyjnym CB Radia do 200 +-50zł od razu zaznaczę że szukam samego radia bez anteny, gdyż na początek zakupię jakąś (NO Name) byle coś słyszeć, a za 2-3msc dokupię coś bardziej interesującego również w okolicach cenowych radia.

Podróżuję dość sporo samochodem osobowym na terenie polski i niemiec, więc radyjko w aucie się przyda na pewno :)

Proszę o nie wyśmiewanie gdyż na CB się nie znam w ogóle i poproszę o konkretne propozycje z alledrogo :)

+ propozycje znośnych anten do tegoż radia w przedziale do 50-100zł
    + propozycje anten na przyszłość do 200-300zł

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wyrozumiałość i nieocenioną pomoc bardziej doświadczonych ;)

EDIT:

No dobra, znalazłem coś takiego:
    RADIO - http://allegro.pl/cb-radio-midland-alan-109-hustler-ic-100-fv-23-i5975065423.html

tak na początek myślę że wystarczy, a później dokupiłbym antenę:
    http://allegro.pl/lemm-at-1200-135cm-kabel-4m-uchwyt-klapowy-sf-40-i5608573987.html

liczę na podpowiedzi czy to dobry wybór? czy polecacie coś innego?

0 3
  • #2 10 Lut 2016 19:09
    maciek7474
    Poziom 12  

Ja zaczynałem swoją przygodę z CB (na samochodzie) właśnie na takim samym zestawie jak podesłałeś: Alan 109 i Hustler IC 100. Zastanawia mnie jednak dlaczego sprzedający podaje jako sprzedawany model Alan 109, a zdjęcia przedstawiają 102.
    Na początek zestaw jest ok, ale jeśli jeździsz w mieście trzeba się trochę nakręcić regulacją poziomu szumów.
    Na razie jeżdżę chwilowo z Presidentem Jimmy II i różnica w zasięgu jest zauważalna (oczywiście na plus), tylko właśnie trochę denerwuje kręcenie Squelch'em. Jeśli w grę wchodzą radia używane, rozejrzałbym się za Presidentem Johnny II ASC (uwaga na podróbki!). Do tego antenka Sirio ML 145 (testowałem z Harrym III ASC, brak problemów ze strojeniem i bardzo dobre osiągi). Przy Sirio też należy uważać na podróbki.

0
  • #3 11 Lut 2016 05:27
    apf805
    Poziom 8  

Jak najbardziej polecam radio Midland Alan 109. Posiadam takie radyjko i spisuje się bardzo dobrze z anteną 1m za 40zł.
    Dobra redukcja szumów, przy czym zasięgu nie traci.
    Za radyjko rok temu płaciłem 179zł nowe w sklepie RTVeuroAGD.

0
  • #4 19 Lut 2016 19:09
    japycz321
    Poziom 20  

Fajnym radiem jest M-Tech Legend II, President Johnny II w używce też jak najbardziej godny uwagi. Z anten to Wilson w oryginale, lub jeśli nie przeszkadza długość to Sirio ML-145 na oryginalnym magnesie siriom jeśli ma byc mała i "dyskretna" to virginia presidenta

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo