Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW B5 3BG - Demontaż alarmu

10 Lut 2016 11:23 1143 5
  • Poziom 3  
    Witam w moim aucie zamontowany mam alarm marki PYTHON (na zdjęciach), nie wiem jaki model posiadam. Alarm posiada odcięcie zapłonu, nie mam pojęcia, czy razem z nim jest zsynchronizowany guzik, który mam ukryty w kieszeni drzwi (przed odpaleniem auta muszę go nacisnąć), czy po odłączeniu samej centralki pozbędę się tego alarmu na stale i nie będzie mi odcinać zapłonu, czy potrzebna mi będzie instrukcja/schemat, i poklei będę musiał po wiązkach go usuwać.Owy alarm jest mi niepotrzebny i temu go chcę się pozbyć. Dodam tylko ze na alarmie jest data 2005r. możne to coś jeszcze pomorze komuś kto by miał do tego alarmu jakąś instrukcje obsługi.

VW B5 3BG - Demontaż alarmu VW B5 3BG - Demontaż alarmu VW B5 3BG - Demontaż alarmu
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Nie jest potrzebna instrukcja, wystarczy kpl. wkrętaków,nóż,ucinaki,taśma,lampa i lutownica. No i giętki kark i kręgosłup. Szybka opcja to te 2 grube przewody.
  • Poziom 3  
    czyli jak odepnę te dwa grube przewody czarne z kostki to już nie będzie działał ten alarm ?? tak mam to rozumieć ?? i nie będzie problemu z odcięciem zapłonu ???
  • Pomocny post
    Moderator Samochody
    Nie, masz zewrzeć ze sobą te 2 czarne kable, to jest odcięcie zapłonu, potem wystarczy tylko wypiąć wtyczkę z centralki i po alarmie
  • Poziom 42  
    Ale dobrą praktyką jest usunięcie całości wraz z dokladanymi kabelkami.
  • Poziom 3  
    aha czyli jak czarne zewrę zamknę obwód (tak to nazwę bo inaczej nie wiem jak to się nazywa fachowo) i tak jak bym połączył te miejsce gdzie jest przecięty kabel fabryczny ? czekam na wiosnę, i wtedy powoli przy ładnej pogodzie myślę że będę usuwał w miarę sukcesywnie ten alarm,( zapytam jeszcze czy dobrze kojarzę , te czarne przewody to będą od tego guzika ukrytego ? )