Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kondensator przeciw zakłuceniowy fiat 126p

10 Feb 2016 17:07 2223 10
  • Level 3  
    Witam, mam pytanie. Czy do malucha, zamiast tego kondensatora przeciwzakłóceniowego co idzie do cewki, można dać 0,11?F , powinno być 0,25?F. Bo przy aparacie zapłonowym jest 0,25?F, czy 0,11?F bedzie działać? Czy może będzie za słaby?
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Level 3  
    no tak, ale stało by sie coś jak bym dał 0,11 albo 0,50 ? , ciekawe
  • Level 25  
    On jest tak dobrany żeby przeciwdziałał zakłóceniom. Więc za mały na pewno będzie nie dobry.
  • Level 3  
    Okej. Dziękuje :)
  • Level 25  
    W starych samochodach są kondensatory przeciwzakłóceniowe a w nowszych samochodach już stosuje się filtry przeciwzakłóceniowe. Poczytaj trochę za co odpowiadają takie kondensatory.
  • Level 3  
    Już zamówiłem :) i bedzie maluszek działać :) Pozdrawiam :)
  • User removed account  
  • Level 3  
    Czekam na przesyłke i maluszek bedzie działać :) Dziękuje Wszystkim :) Pozdrawiam :)
  • Moderator of Cars
    Ten kondensator ma za zadanie eliminację zakłóceń w radiu na zakresach AM, kto dziś słucha tych częstotliwości ?
  • Level 25  
    daniel6969 wrote:
    Witam, mam pytanie. Czy do malucha, zamiast tego kondensatora przeciwzakłóceniowego co idzie do cewki, można dać 0,11?F , powinno być 0,25?F. Bo przy aparacie zapłonowym jest 0,25?F, czy 0,11?F bedzie działać? Czy może będzie za słaby?

Masz stary kondensator? Zrób mu zdjęcie.