Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polar pdp 1019/p - pralka Polar pdp 1019/p

ChTalleyrand 11 Lut 2016 15:57 780 0
  • #1 11 Lut 2016 15:57
    ChTalleyrand
    Poziom 2  

Witam.
    Mam drobny problem z pralką Polar pdp 1019/p. Mianowicie - spalił się w niej programator ( MINISEL 1000 65D-65SX-45SX ), otrzymałem zamiennik, tylko z innego modelu Polara, o oznaczeniu "MINISEL 800 65dx-85 sx-45dx". Skonsultowawszy sprawę wymiany z fachowcem uzyskałem informację, że powinien działać bez zarzutu (i faktycznie, od MINISEL 1000 różni się w stopniu mikroskopijnym i nie powinno mieć to większego znaczenia).
    Niemniej po zamontowaniu modułu nie wszytko jest ok - diody i lampki świecą się, ale po włączeniu któregokolwiek programu kompletnie nic się nie dzieje (nie działa pompa, bęben się nie kręci etc.). Słychać tylko charakterystyczne "pyk" po dociśnięciu drzwi i dalej cisza. Przy zmianie programów diody też nie reagują, nie migają itp tak jak miało to miejsce, gdy pralka była sprawna.
    Drodzy użytkownicy, czy macie pomysł jak to rozwiązać?
    P.S. sprawdzałem podobne przypadki opisywane na forum i nie znalazłem rozwiązania. Zaznaczam, że wykonałem mostkowanie przy dwóch kablach od elektrozamka drzwiczek, co pomagało w niektórych sytuacjach, o jakich wspominali dotychczas użytkownicy, ale u mnie nie przyniosło oczekiwanego efektu.

Pozdrawiam.

0 0
  Szukaj w 5mln produktów