Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Rejestrator NOTIS -połaczenie zdalne - brak użytkownika

Rob888 11 Feb 2016 16:54 2118 1
Optex
    Rob888
    Level 18  
    Witajcie, może ktoś już rozwiązał ten problem lub wie jak spróbować go rozwiązać.
    Mianowicie jest problem ze zdalnym połączeniem się z rejestratorem NOTIS.
    Rejestrator łączy się tylko poprzez przeglądarkę internetową (Web 1.0), natomiast przy próbie połączenie przez smartPSS wyskakuje komunikat że "brak użytkownika"
    próbowałem na admin,admin , próbowałem też po dodaniu nowego użytkownika, dalej to samo. A potrzebny jest dostęp poprzez jakąkolwiek aplikację a nie przeglądarkę.

Typ rejestratora to REJESTRATOR HDCVI NOTIS NT-838CH
    czyli po prostu Dahua 8chs HD CVI DVR CVR5108HG pod nazwą NOTIS.
    Przez program VMS (to samo co PSS) ,dołączony do oryginalnej płyty CD,także nie mogę się połączyć. W VMS w ogóle nie mogę dodać urządzenia - po dodaniu zaraz znika z listy chyba dlatego,że nie może się zdalnie połączyć.
    Czy ktoś wie co trzeba zrobić aby zdalnie połączyć się z tym rejestratorem poprzez jakąkolwiek aplikację - program aby nie wyrzucało komunikatu,że jest brak użytkownika?

Podobny problem z notisem miał thomas899 lecz nikt na elektrodzie nie potrafił mu pomóc:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3102336.html
  • Optex
    lesławek
    Level 32  
    Nie wiem jak NOTIS ale ja miałem rejestrator który wymagał wpisania do aplikacji numeru seryjnego urządzenia, i dopiero wtedy można było ustanowić połączenie...