Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Megane I podłączenie centralnego zamka pod kierunkowskazy

11 Lut 2016 19:50 2514 7
  • Poziom 8  
    Witam
    mam problem, nie wiem jak podłączyć uniwersalny centralny zamek pod kierunki
    zdjęcia jak ona wygląda i te złącze :

Megane I podłączenie centralnego zamka pod kierunkowskazy Megane I podłączenie centralnego zamka pod kierunkowskazy Megane I podłączenie centralnego zamka pod kierunkowskazy

do czego służy ta zworka? Dodam, że wyprowadzone są 2 kable - biały i brązowy, próbowałem podłączyć sie od kostki od świateł awaryjnych ale nic to nie dawało, zamek tylko wariował (otwierał się i zamykał i tak w kółko)
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 31  
    Najprawdopodobniej zielony lub niebieski, seperuj diodami obydwie strony kierunkowskazów.
  • Poziom 8  
    zielony i niebieski to popodłączane są wszystkie siłowniki, myślisz że by też były od kierunków?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 31  
    Jeśli tak to nie masz wyjścia seperowanego na kierunkowskazy.

Jeśli sterownik jest ustawiony na sterowanie plusem to możesz diodami z wyjścia centralnego zamka wysterować kierunkowskazy.
  • Poziom 38  
    A jak nie to dodaj dwa małe przekaźniki i za ich pomocą podłączysz kierunki.
  • Poziom 8  
    gdzie te przekazniki podłączyć i jak one wyglądaja?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Po takich pytaniach, zanim ubijesz auto, odpuść. Elektryk nie weźmie dużo a Ty będziesz cieszył się sprawnym autem. Znasz model tego sterownika? Masz jakąś dokumentację?
  • Poziom 8  
    niestety, zaprzepaściłem dokumentację, nie znam niestety modelu sterownika, jedynie co to po zdjęciach, które umieściłem.