Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tania karta graficzna pod GTA V oraz zasilacz

Ibrahimn 11 Feb 2016 22:28 687 2
    Ibrahimn
    Level 6  
    Witam
    Szukam jak najtańszej karty graficznej do gta v (może być używana), chodzi o to żeby na minimalnych ustawieniach i rozdzielczości 1360x768 wszystko śmigało bez ścin
    Mój sprzęt:
    płyta acer q45at-am
    4gb ram ddr3
    procesor będę kupować q6600 bo na razie mam marną dwu rdzeniówkę
    mój zasilacz ma 350 w i raczej nie starczy on na nowy procesor i kartę graficzną więc będzie potrzebny jakiś w miarę niskiej cenie, myślałem nad tym :
    http://www.morele.net/zasilacz-modecom-atx-feel1-500w-120mm-feel1-500-atx-120mm-235928/ ale nie wiem czy się nadaje bo nie ma żadnego certyfikatu ale nie wiem czym one sie różnią wiec proszę was o pomc
    Pozdrawiam
    AnotherWorldTM
    Level 9  
    Ibrahimn wrote:

procesor będę kupować q6600 bo na razie mam marną dwu rdzeniówkę

Na tak biednej płycie głównej nie podkręcisz go - to stary prądożerny procesor -> potrzebna by była nowa płytka 775 pod OC, chłodzenie, zasilacz - jeżeli masz podobny jak planujesz zakupić to też do wymiany od razu. Ogólnie nie warto nic dokładać do tego PC i zbierać kase na przesiadkę, kupując ewentualnie (na czas zanim uzbierasz na nową platformę) jakąś 5770/6770 za 100zł, którą za rok sprzedasz za 90zł, więc stratny nie będzesz, a w GTA V na minimalnych i 1366x768 pograsz bez oczopląsu ;)
    Ibrahimn wrote:
    http://www.morele.net/zasilacz-modecom-atx-feel1-500w-120mm-feel1-500-atx-120mm-235928/

Nie nadaje się do niczego.
    Ibrahimn
    Level 6  
    Nie mam zamiaru podkręcać procka, a komputera też nie będę na razie wymieniać bo nie gram za dużo w gry, chodzi mi tylko o to żeby za jak najmniejsze pieniądze płynnie pograć sobie z kolegami w GTA V :)
    Pozdrawiam