Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PHILIPS 50PUH6400 88 filmy z USB

disloyal 12 Lut 2016 10:36 687 6
  • #1 12 Lut 2016 10:36
    disloyal
    Poziom 3  

Witam. Proszę o pomoc bo nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Od niedawna jestem posiadaczem w/w w temacie modelu TV PHILIPS. Gdy zgram obojętnie jaki film na pendriva i po podłączeniu go do TV po prostu film mi się zacina, gubi płynność odtwarzania, jego jakość jest o wiele gorsza niż w rzeczywistości odtwarzanej np. na starszym TV marki SAMSUNG, gdzie nie ma na nim żadnych problemów przy odtwarzaniu filmów z USB. Kompletnie nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Jakieś rady? Triki? Rozwiązania, aby to zaczęło wszystko ładnie chodzić?

0 6
  • #2 12 Lut 2016 11:10
    Gitner
    Poziom 26  

W TV masz system android, zainstaluj sobie ze sklepu play program Kodi i odpowiednie wtyczki do niego i może będzie lepiej chodzić, ewentualnie chyba MX player.
    Ja testowałem filmy z pendrive na androidzie w sklepie w TV Sony i też filmy klatkowały, a obraz był brzydki. Niestety winne mogły być źle zrobione aktualizacje.

0
  • #3 12 Lut 2016 12:13
    disloyal
    Poziom 3  

Tak mam system Android Lolipop 5.1 Zrobiłem wczoraj aktualizację i nie przynosi to efektu. Nie wiem też co jest bo kurde wyrzuca mnie ze sklepu Google i nie mogę w związku z tym nic pobrać

0
  • Pomocny post
    #4 12 Lut 2016 12:24
    Gitner
    Poziom 26  

Ściągnij instalki ze sklepu, np na komputerze. Zgraj na pena i zobacz czy możesz zainstalować na TV z dysku zewnętrznego.

0
  • #5 12 Lut 2016 12:33
    disloyal
    Poziom 3  

Ok a jak mam ściągnąć instalki w/w programów na pendrive`a lub kompa bez systemu android? Jeśli znajduje takie linki do instalek to ciągle trzeba się połączyć z google play i zainstalować na docelowym urządzeniu. Masz może jakieś linki do instalek żeby można je było zgrać na pena i zainstalować z pena na tv?

0
  • Pomocny post
    #6 12 Lut 2016 12:56
    Gitner
    Poziom 26  

Instrukcja:

https://www.youtube.com/watch?v=nwwprvWZwaQ

Dodano po 2 [minuty]:

A ze sklepu może Cię wyrzucać dopóki nie zatwierdzisz ze swojego konta google jakiejś tam zmiany regulaminu. Miałem to 3 dni temu na smartfonie, też mnie wywalało.

0
  • #7 12 Lut 2016 13:51
    disloyal
    Poziom 3  

ok. dzięki. Jak uporam się z problemem to napiszę

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo