Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] PHILIPS 50PUH6400 88 filmy z USB

disloyal 12 Feb 2016 10:36 1929 7
 • #1
  disloyal
  Level 6  
  Witam. Proszę o pomoc bo nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Od niedawna jestem posiadaczem w/w w temacie modelu TV PHILIPS. Gdy zgram obojętnie jaki film na pendriva i po podłączeniu go do TV po prostu film mi się zacina, gubi płynność odtwarzania, jego jakość jest o wiele gorsza niż w rzeczywistości odtwarzanej np. na starszym TV marki SAMSUNG, gdzie nie ma na nim żadnych problemów przy odtwarzaniu filmów z USB. Kompletnie nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje. Jakieś rady? Triki? Rozwiązania, aby to zaczęło wszystko ładnie chodzić?
 • #2
  Gitner
  Level 27  
  W TV masz system android, zainstaluj sobie ze sklepu play program Kodi i odpowiednie wtyczki do niego i może będzie lepiej chodzić, ewentualnie chyba MX player.
  Ja testowałem filmy z pendrive na androidzie w sklepie w TV Sony i też filmy klatkowały, a obraz był brzydki. Niestety winne mogły być źle zrobione aktualizacje.
 • #3
  disloyal
  Level 6  
  Tak mam system Android Lolipop 5.1 Zrobiłem wczoraj aktualizację i nie przynosi to efektu. Nie wiem też co jest bo kurde wyrzuca mnie ze sklepu Google i nie mogę w związku z tym nic pobrać
 • #5
  disloyal
  Level 6  
  Ok a jak mam ściągnąć instalki w/w programów na pendrive`a lub kompa bez systemu android? Jeśli znajduje takie linki do instalek to ciągle trzeba się połączyć z google play i zainstalować na docelowym urządzeniu. Masz może jakieś linki do instalek żeby można je było zgrać na pena i zainstalować z pena na tv?
 • #7
  disloyal
  Level 6  
  ok. dzięki. Jak uporam się z problemem to napiszę
 • #8
  disloyal
  Level 6  
  Trzeba po prostu zgrywac filmy na nosnik usb z pomoca programu Total Commander i przy kopiowaniu zaznaczyć opcje weryfikacji. Filmy smigają