Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Amica AWB510L nie działa

solo852 12 Lut 2016 11:58 1281 7
  • #1 12 Lut 2016 11:58
    solo852
    Poziom 4  

Witam!
    Od kilku tygodni mam problem z pralką amica gdy wstawiam pranie i wybieram na programatorze rodzaj prania i klikam start pralka wszystko ładnie pięknie pobiera wode kilka razy po czym nawet się nie kreci ani nic i przełącza się dioda na KONIEC i pralka ani nie pierze ani nic nie robi co może być uszkodzone? czy sam to jakoś mogę naprawić? czy pozostaje mi oddać ją do serwisu :cry: czyściłem filtr i nic dalej to samo. Pralka ma około 2-3 lat

0 7
  • #2 12 Lut 2016 12:38
    Zbych034
    Poziom 36  

Raczej potrzebny ci serwisant.

0
  • #3 12 Lut 2016 17:16
    Kubus1842
    Poziom 14  

Serwis zawsze można wezwać !

Zupełnie zanika napięcie na panelu ? Nic się nie podświetla ? Czy na funkcji: 1)wirowania 2)płukania 3)spust, odpompowanie wody; dzieje się tak samo ?

2
  • #4 18 Lut 2016 13:42
    solo852
    Poziom 4  

Kubus1842 napisał:

Zupełnie zanika napięcie na panelu ? Nic się nie podświetla ? Czy na funkcji: 1)wirowania 2)płukania 3)spust, odpompowanie wody; dzieje się tak samo ?

Jest tak włączam pralkę ona zaczyna pobierać wodę i pobiera i pobiera potem robi się tak że wskakuje na panelu dioda koniec na chwile potem zanika potem znów się łącza ta dioda później znów zanika aż za trzecim razem znów wskakuje dioda Koniec i już się potem nic nie dzieje tylko ciągle pali się ta dioda. Wirowania w ogóle nie ma jest tylko pobieranie wody

Dodano po 49 [minuty]:

solo852 napisał:
    Kubus1842 napisał:

Jest tak włączam pralkę ona zaczyna pobierać wodę i pobiera i pobiera potem robi się tak że wskakuje na panelu dioda koniec na chwile potem zanika potem znów się łącza ta dioda później znów zanika aż za trzecim razem znów wskakuje dioda Koniec i już się potem nic nie dzieje tylko ciągle pali się ta dioda. Wirowania w ogóle nie ma jest tylko pobieranie wody

https://www.youtube.com/watch?v=LTxBdhA6wrI&feature=youtu.be
    Tu jest filmik któy nagrałem co się dzieje z pralką

0
  • #5 18 Lut 2016 13:54
    luk_jag
    Specjalista AGD

Jak się zachowuje pralka na wirowaniu? Też pobiera wodę? Czy podczas poboru wody blokują się elektrycznie drzwi?

2
  • #6 18 Lut 2016 14:51
    solo852
    Poziom 4  

luk_jag napisał:
    Jak się zachowuje pralka na wirowaniu? Też pobiera wodę? Czy podczas poboru wody blokują się elektrycznie drzwi?

ona w ogóle nie wiruje tylko robi wszystko tak jak jest na filmie a jak pobiera wode to blokuje drzwi

1
  • #7 18 Lut 2016 14:55
    luk_jag
    Specjalista AGD

Jeśli na każdym programie tak się zachowuje to pozostaje "rwać" moduł do inspekcji.

1
  • #8 18 Lut 2016 15:34
    solo852
    Poziom 4  

luk_jag napisał:
    Jeśli na każdym programie tak się zachowuje to pozostaje "rwać" moduł do inspekcji.

czyli co sam nic nie zdziałam?

0