Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kabel do lamp dyskotekowych

12 Lut 2016 17:26 498 8
  • Poziom 3  
    Witam!
    Mam w szkole przy suficie zamontowane lampy sceniczne, dyskotekowe jest ich razem 6 kanałów 2 lampy na kanał. Mianowicie konsole do świateł podłączam do prądu a z niej wychodzą normalne wtyczki jak do kontaktu i się łączą w jeden kabel i w nim jest problem że 2 kanały nie działają. Czy może orientuje się ktoś jak się nazywa ten kabel bądź gdzie można by taki kupić?
    Ps czy końcówka może się spalić czy tylko kabel w niej?
    Przepraszam za język jakim napisałem ale się na tym nie zznam. Kabel do lamp dyskotekowych
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    Wtyczki sprawdzone ? Nic nie uszkodzone ?
    Lampy mają żarówki czy zarniki czy może led?
  • Poziom 3  
    Wtyczki sprawdzane a lampy działają podpinane do innych kontaktów. Uszkodzone prawdopodobnie ta wtyczka srebrna. Tylko nie wiem gdzie ja właśnie kupić.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    A może najpierw sprawdź czy w niej się nic nie urwało? Tym bardziej, że nową wtyczką też musiałbyś zarobić...
    Odkręć mocowanie kabla a potem wykręć osłonę od elementu z konektorami. Wszystko będziesz widział.
  • Poziom 3  
    Z tym że jak się rozkręca końcówkę to nie wiem jak te kable się montuje do wejścia, nie wiesz może jak to zrobić?

Dodano po 4 [minuty]:

Kabel do lamp dyskotekowych

I podejrzewam że tu jest coś przepalone

Dodano po 8 [minuty]:

Ana jakiej zasadzie to jest zamontowane?
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Kabel do lamp dyskotekowych Powinno się oddzielić od tej części z przodu (z otworami na piny). Wewnątrz są konektory, do których lutowane są kable - na pewno się kilka urwało.
  • Poziom 3  
    Odkrecalem i te przewody były w dziurach w tym wejściu
  • Poziom 33  
    Nic nie było luźnego?
    Masz dostęp do miernika?
  • Poziom 3  
    Dziękuję wszystkim za rady, kabel był przerwany w osłonie.