Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo V40 1998 nie idzie otworzyć drzwi tylnych od zewnatrz

13 Lut 2016 03:44 1746 2
  • Poziom 4  
    Witam serdecznie jestem nowy na forum dodam także ze już szukałem sporo na ten temat i nic. Mam Volvo V40 przed liftem 1998 i bardzo irytujący kłopot mianowicie od jakiś 2 miesięcy nie działają mi poprawnie tylne lewe drzwi centralny działa z tym że bolec podnosi się tylko do połowy trzeba go pociągnąć do góry i tylko działa klamka wewnątrz natomiast ta na zewnątrz jakby była luźna :(. Nie mam pojęcia co się mogło stać czy jakieś Cięgno idące od klamki do zamka po prostu się wyhaczyło czy klamka pękła. Dodam także ze klamka zima zamarzła mi w pozycji otwartej i drzwi nawet nie chciały się zamknąć rozwiązanie siłowe klamka w dół i Rygiel zamknięty dopiero pozwoliły zamknąć drzwi i od tamtego czasu nie działają poprawnie. Proszę o pomoc bo już nie mam pomysłu a problem naprawdę muszę usunąć pozdrawiam Was forumowicze oraz z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
  • Poziom 4  
    No tak owszem dzisiaj się za to biorę tylko myślałem że znajdzie się ktoś kto coś podobnego przechodził i mniej więcej bym wtedy wiedział czego mogę się spodziewać po ściągnięciu tapicerki