Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG L9 II android 4.4.2 szybko rozładowująca się bateria

13 Lut 2016 14:46 1077 3
 • Poziom 2  
  Mam taki problem po ostatniej aktualizacji telefonu do wersji 60520h bateria bardzo szybko się rozładowuje i nie mogę przywrócić kopii zapasowej zapisanej na karcie SD. Zrobiłem hard reset to nie pomogło. Karta jest dobra. Czy da się coś z tym zrobić żeby telefon działał poprawnie.
 • Poziom 32  
  "bateria bardzo szybko się rozładowuje" tzn. ile mniej więcej trzyma. Niektóre aplikacje szybko "zżerają" baterię. Może Facebook, Messenger czy inne tego typu aplikacje działają w tle. Czy usługi GPS, dane komórkowe, wifi masz wyłączone ?
 • Poziom 2  
  Telefon jest po wykonaniu hard resetu zainstalowane są tylko podstawowe aplikacje bez Facebooka. Żadne transmisje danych nie są włączone ani WiFi czy GPS. Telefon z naładowaną baterią na 100 % w ogóle nie używany rozładowuję do zera po ok 4-5 godzinach. Czy to jest wina tej najnowszej aktualizacji Androida na tym telefonie czy coś innego?
 • Poziom 32  
  Jak już zrobiłeś hard reset i dalej nie działa to teraz najszybciej chyba będzie wgrać nowy system, (najlepiej niebrandowany) bo i tak nic nie stracisz. Jeśli bateria dalej będzie się szybko rozładowywać to raczej będzie wina baterii.