Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
AdexAdex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka - Cicha do 2000zł

13 Lut 2016 20:39 2793 2
  • Poziom 8  
    Witam.
    Wszystkie sprzęty wybrane do kuchni, no i został ostatni.
    Czyli cicha, najlepiej czarna lodówka jako że jest to pokój z aneksem, w kwocie nieprzekraczającej 2000 zł.
    Z tego co wyczytałem, cichsza będzie bez no frost.

AMICA FK338.6GBAA czy uważacie że będzie to dobry wybór?
    Na ceneo dużo osób, własnie jej głośność uważa za wadę. Aczkolwiek pytanie ile jest w tym głosów sprzedawców produktów z no frostem, a ile rzeczywistych nabywców.
  • AdexAdex
  • Pomocny post
    Poziom 28  
    darek2961 napisał:
    ile jest w tym głosów sprzedawców produktów z no frostem, a ile rzeczywistych nabywców.

Dla mnie kupić lodówkę bez no frost, to jak kupić samochód z silnikiem gaźnikowym. No ale każdemu co innego potrzebne.
    Co do hałasu... dane producenta nie są do końca miarodajne i te powiedzmy 40dB nie zawsze oznacza to samo. W każdym pomieszczeniu może to nieco inaczej brzmieć. Również ten sam poziom hałasu w wyrażony decybelach może być mniej lub bardziej dokuczliwy dla ucha. Wrażliwość poszczególnych osób na dane odgłosy może być różna. Dla przykładu teściowa hałasuje na poziomie 20dB i to już może bardzo przeszkadzać :D. Poszczególne egzemplarze danego modelu też mogą się trochę różnić. Dlatego też oceny użytkowników bywają rozbieżne.
    Lodówki Panasonic uchodzą za ciche, jednak normalnych zjawisk fizycznych i tak nie da się obejść. Lodówka na tym samym czynniku chłodzącym i w danej półce cenowej będzie pracować podobnie.
    Tym bardziej, że znając dzisiejszy świat, to w kilkuset modelach lodówek pracuje pracuje kilka może kilkanaście systemów chłodzących. Ja mam lodówkę no frost Ariston, a agregat jest firmy Danfoss. Lodówka 13 lat chodzi jak pszczółka. Poprzednio miałem Amicę, która dwukrotnie była wymieniana na gwarancji (usterka nienaprawialna), a po gwarancji zepsuła się tak samo. Może to było dawno i nieprawda ale...
  • Poziom 8  
    No i odwiodłeś mnie od kupna lodówki bez no frost, dosadnym przykładem z teściową :D
    Pomocny post.
    Dzięki.

W związku z powyższym, przejadę się dzisiaj do sklepu obejrzeć: Samsung RB33J3230BC