Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Note 10.1 gt-n8000 nie widzi się z komputerem

13 Lut 2016 22:15 1605 2
  • Poziom 2  
    Witam,
    Mam tak: sprzęt jak w temacie. Problem: jak podłączam ładowarkę, lub podpinam kabel usb (oryginalny) do komputera, to tablet pokazuje symbol baterii z piorunkiem, czyli tak jakby ładował, ale nie ładuje! Pomyślałem sobie: stara bateria, więc kupiłem nową, a tu dalej to samo: symbol ładowania jest, ale nie ładuje (zarówno przy włączonym jak i wyłączonym tablecie).
    Dodatkowo ani kies, ani sam komputer nie widzi tableta (po usb) w ogóle...
    Robiłem hard reset - nie pomogło. Software jest samsungowy przewidziany do tego sprzętu. Nigdy nie miałem z nim żadnych problemów. Czy uszkodzone jest złącze? Czy taśma? Czy coś więcej? POMOCY, bo żona lubi ten tablet ;-)
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    A jak do tego doszło tak nagle czy po jakimś zdarzeniu np.mocniejszym jego puknięciu, upadku, polania-pokropienia wodą lub innym płynem ?

Proszę wymienić do testów kabel , obejrzeć pod dużym powiększeniem gniazdo w tablecie bo może dostało się coś co powoduje , że stykają tylko niektóre styki w złączu, delikatnie powyginać kable szczególnie przy wtyczkach z obydwu stron !
  • Poziom 2  
    Sugestie wyżej wymienione w 100% trafione :-)
    Przede wszystkim okazało się, że to kabel był uszkodzony. Mogę tylko podejrzewać, że też uległ zalaniu (w jakimś stopniu). Tablet sprawny, a przy okazji wymieniłem baterię na nową.

Dzięki za podpowiedzi!! Temat zamykam.