Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Samsung FW213G001 - Wymiana żarówki

14 Lut 2016 09:17 5505 3
 • Poziom 18  
  Zauważyłem, że podświetlenie wewnętrzne w mikrofalówce Samsung FW213G001 przestało świecić. Nie mogę znaleźć miejsca "ukrycia" żarówki. W instrukcji brak informacji na temat wymiany tego elementu. Czy ktoś może wie gdzie Samsung ukrył żarówkę w swoim uradzeniu?
  [3.12.2020, webinar] Zagadnienia pomiarowe w nowoczesnej inżynierii materiałowej. Zarejestruj się
 • Specjalista AGD
  pawelvod napisał:
  Nie mogę znaleźć miejsca "ukrycia" żarówki.

  Zdejmij obudowę, to znajdziesz :)
 • Poziom 18  
  Na początku pośmiałem się z żartu;), a potem zrobiłem jak piszesz. 4 drewnowkręty od frontu mikrofali i demontaż kolidujących drzwiczek sąsiedniej szafki, żeby wyciągnąć mikrofalę z zabudowy. Następnie 20 wkrętów obudowy i bingo. Żarówka siedzi sobie u góry pod odbłyśnikiem schowana jeszcze, żeby nie było za łatwo. Urządzenie do zabudowy i wymiana żarówki od strony d... To się nazywa ergonomia w stylu Samsung;). GU-10 40W jakby ktoś kiedyś potrzebował. Inaczej niż wyjąć całość z zabudowy i zdemontować obudowę się nie da.
 • Poziom 1  
  Właśnie zderzyłem się z podobną rzeczywistością. Postanowiłem jednak sprawdzić, bo to te GU-10 coś mi nie pasowało. U mnie była żarówka G9 40W i według wszelkich instrukcja właśnie taka powinna być. Taką też znalazłem w środku.