Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Samsung FW213G001 - Wymiana żarówki

pawelvod 14 Lut 2016 09:17 3528 3
  • #1 14 Lut 2016 09:17
    pawelvod
    Poziom 18  

Zauważyłem, że podświetlenie wewnętrzne w mikrofalówce Samsung FW213G001 przestało świecić. Nie mogę znaleźć miejsca "ukrycia" żarówki. W instrukcji brak informacji na temat wymiany tego elementu. Czy ktoś może wie gdzie Samsung ukrył żarówkę w swoim uradzeniu?

0 3
  • #2 14 Lut 2016 15:45
    peter falk
    Specjalista AGD

pawelvod napisał:
    Nie mogę znaleźć miejsca "ukrycia" żarówki.

Zdejmij obudowę, to znajdziesz :)

4
  • #3 14 Lut 2016 17:54
    pawelvod
    Poziom 18  

Na początku pośmiałem się z żartu;), a potem zrobiłem jak piszesz. 4 drewnowkręty od frontu mikrofali i demontaż kolidujących drzwiczek sąsiedniej szafki, żeby wyciągnąć mikrofalę z zabudowy. Następnie 20 wkrętów obudowy i bingo. Żarówka siedzi sobie u góry pod odbłyśnikiem schowana jeszcze, żeby nie było za łatwo. Urządzenie do zabudowy i wymiana żarówki od strony d... To się nazywa ergonomia w stylu Samsung;). GU-10 40W jakby ktoś kiedyś potrzebował. Inaczej niż wyjąć całość z zabudowy i zdemontować obudowę się nie da.

7
  • #4 09 Gru 2018 18:22
    robsik1
    Poziom 1  

Właśnie zderzyłem się z podobną rzeczywistością. Postanowiłem jednak sprawdzić, bo to te GU-10 coś mi nie pasowało. U mnie była żarówka G9 40W i według wszelkich instrukcja właśnie taka powinna być. Taką też znalazłem w środku.

0