Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

bmw e46 compact - Begi 1 i 2

14 Lut 2016 13:34 924 6
  • Poziom 2  
    witam zacznę od początku pewnego dnia przestały wchodzić biegi wiec wymieniłem kompletne sprzęgło po wymianie nadal mam problemy z 2 biegiem tzn przy odpalonym aucie na postoju biegi wchodzą idealnie a gdy auto się toczy jest problem z wbiciem 2 tzn jest duży opór i jak jadę 10km/h jedynka tez nie chodzi auto musi całkowicie stanąć żeby ja wbić dodam ze wcześniej nie było żadnych problemów z biegami a olej tez wymieniony skrzynia nie zgrzyta ani nie hałasuje jest cicho co warto zrobić żeby dało poprawę?czy jest możliwe żeby coś się pogięło w skrzyni bo jak jechałem oddać auto z zajechanym sprzęgłem to na sile wbijałem te biegi wcześniej chodziły idealnie z góry dzięki za odpowiedzi
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 31  
    Tak mógł polec synchronizator.
  • Poziom 2  
    zapomniałem dodać ze jak trochę przejadę to już biegi wchodzą dobrze czy to synchronizator daje taki objaw?

Dodano po 4 [godziny] 28 [minuty]:

jakieś inne możliwe sugestie bo synchronizator to ostateczność i z dnia na dzień by padł trochę dziwne że nie zgrzyta ani nie daje charakterystycznych objawów
  • Poziom 30  
    A zagladales do oleju w skrzyni? Jak to wygląda?
  • Poziom 33  
    Zły olej wlałeś. Powinien być Dextron jak do automatu. Zniszczysz synchronizatory, nie jeździj tak.
  • Poziom 2  
    witam wymienilem skrzynie na nowa i olej dalem taki jak zalezaliscie i dalej jest problem z 2 biegiem wiec co to moze byc bo juz niewiem
  • Użytkownik usunął konto