Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SM-G928X i ustawienia fabryczne

shot1993 14 Lut 2016 14:14 768 4
  • #1 14 Lut 2016 14:14
    shot1993
    Poziom 6  

Jest szansa wgrania nowego androida do tego telefonu? Nie bardzo się znam na tym a chciałem zainstalować od nowa system, niestety factory reset nie działa nie mogę go kliknąć. Po przez naciśnięcie volume up+power button reset też nic nie daje. Czytałem jak zrobić to przez kabel programem Odin ale nie mogę znaleźć odpowiedniego firmware. Proszę o parę podpowiedzi, będę bardzo wdzięczny.

0 4
  • #2 17 Lut 2016 17:25
    gsm231
    Poziom 12  

jak to nieda się kliknąć?

0
  • #3 18 Lut 2016 13:17
    archi3
    Poziom 31  

shot1993 napisał:
    Jest szansa wgrania nowego androida do tego telefonu? Nie bardzo się znam na tym a chciałem zainstalować od nowa system, niestety factory reset nie działa nie mogę go kliknąć. Po przez naciśnięcie volume up+power button reset też nic nie daje. Czytałem jak zrobić to przez kabel programem Odin ale nie mogę znaleźć odpowiedniego firmware. Proszę o parę podpowiedzi, będę bardzo wdzięczny.

Jesli przez reset lub w Telefonie nowego androida myslisz ze bedzie on dzialal z jakakolwiek karta sim to nie da rady. ten telefon nie ma modemu.

0
  • #4 20 Lut 2016 11:36
    shot1993
    Poziom 6  

Zdaję sobie z tego sprawę, bardziej chodzi mi o to żeby on się cały czas nie resetował, żeby działał jak tablet tylko nie wiem czy wymiana oprogramowania coś da.

Dodano po 1 [minuty]:

No i czy to w ogóle możliwe :)

1
  • #5 25 Lut 2016 21:07
    pawelkrakow112
    Poziom 1  

Witam da sie z tym zrobic tylko nalezy wgrac root i usunac retail mode i telefon bedzie smigal jako tablecik.Wrazie pytan smialo pisac.

0