Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jakie klucze ? - Jakie będą najlepsze ?

Dawidson1996 14 Lut 2016 17:59 5304 19
  • #1 14 Lut 2016 17:59
    Dawidson1996
    Poziom 6  

Witam. Mam male pytanie. Zamierzam kupić Sobie zestaw kluczy nasadowych z grzechotkami (walizke). Mam dylemat z jakiej firmy klucze zamówić. Mój budżet to 300 zł max. Na allegro patrzyłem to w tym przedziale cenowym występują Yato Honiton Neo Tools Stanley oraz Cramp. Może ktoś doradzi jakiej firmy zamówić zestaw z allegro ? I opinie powie z użytkowania jeżeli ktoś jakiegoś zestawu używa. I ewentualnie jakby ktoś wiedział na co patrzeć przy danej marce żeby na podróbke z allegro nie trafić. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Klucze będą służyć do napraw samochodu. Demontaż skrzyń biegów, półosi itp. Pozdrawiam.

0 19
  • #2 14 Lut 2016 18:07
    Pawel wawa
    Admin grupy Samochody

Jeśli do napraw hobbistycznych, to weź Yato. Jeśli myślisz o zastosowaniu profesjonalnym, to...zwiększ budżet. Za 300 zł to jedną dobrą grzechotkę kupisz.

0
  • #4 14 Lut 2016 18:22
    andrzej20001
    Poziom 42  

Bierz NEO jak dla mnie są super .

1
  • #5 14 Lut 2016 20:20
    marek1977
    Poziom 33  

Bierz Yato. W casto mają fajną walizkę w cenie 157 zł (była za 145). Z tego co Ci zostanie kupisz dobre płaskie klucze. Jak Ci pęknie jakaś nasadka Yato to bez problemu dokupisz sobie za kilka złotych. Jak ci pęknie taka za 40 to będziesz zagryzał zęby i czekał aż Ci wymienią na gwarancji, o ile wymienią.

0
  • #6 14 Lut 2016 20:33
    Dawidson1996
    Poziom 6  

andrzej20001 napisał:
    Bierz NEO jak dla mnie są super .

Możesz coś więcej o nich powiedzieć ? Co nimi robisz itp ?

Dodano po 32 [sekundy]:

marek1977 napisał:
    Bierz Yato. W casto mają fajną walizkę w cenie 157 zł (była za 145). Z tego co Ci zostanie kupisz dobre płaskie klucze. Jak Ci pęknie jakaś nasadka Yato to bez problemu dokupisz sobie za kilka złotych. Jak ci pęknie taka za 40 to będziesz zagryzał zęby i czekał aż Ci wymienią na gwarancji, o ile wymienią.

Ile elementów ma ta walizka ?

Dodano po 1 [minuty]:

Na klucze płasko oczkowe mam przeznaczone osobno 200 zł i będą to klucze z Covala bo na allegro promocja za 180 zł od 6mm do 32mm :)

0
  • #7 14 Lut 2016 20:35
    dabu
    Poziom 31  

Ja za to chwalę sobie klucze magnusona z castoramy, robią na warsztacie, póki co przez rok żaden się nie poddał.

1
  • #8 14 Lut 2016 20:37
    Dawidson1996
    Poziom 6  

dabu napisał:
    Ja za to chwalę sobie klucze magnusona z castoramy, robią na warsztacie, póki co przez rok żaden się nie poddał.

Ile za nie dałeś i ile elementów ?

0
  • #9 14 Lut 2016 20:39
    marek1977
    Poziom 33  

Mam srubokręty magnusona. Kupiłem tak dla hecy bo były śmiesznie tanie z dożywotnią gwarancją :O Co mnie pozytywnie zaskoczyło są namagnesowane :) Ogólnie daja radę. Każde narzędzie będzie dobre jak będzie się z niego prawidłowo korzystało. Facomy mi trzaskały na pneumacie a honiton albo Yato nie chciały się poddać :) Ale wolę na pneumacie rozwalić yato niż facoma czy bete hehehe

0
  • #10 15 Lut 2016 21:53
    popiol667
    Poziom 14  

1. Magnuson - przyzwoite cążki w rozsądnej cenie.
    2. Imbusy MacAllister - gnie się toto.
    3. Imbusy NeoTools - całkiem nieźle się sprawują.
    4. Zaciskarka do tulejek NeoTools - solidna, jestem zadowolony z zakupu.
    5. Broń Boże żadnych "grzechotek" MacAllister.
    6. Jakąś tam podróbkę TOYA (YATO :) ) używałem i sprawowało się przyzwoicie.

0
  • #11 15 Lut 2016 22:30
    Falubaz1

Specjalista grupy V.A.G.

Też polecam magnussony z castoramy. Robię samą elektrykę ale i klucz czasem potrzebny. Yato ....... mała grzechotka po tygodniu wyleciała przez bramę w pole :)

0
  • #12 15 Lut 2016 22:44
    robokop
    Moderator Samochody

Falubaz1 napisał:
    Też polecam magnussony z castoramy. Robię samą elektrykę ale i klucz czasem potrzebny. Yato ....... mała grzechotka po tygodniu wyleciała przez bramę w pole :)

Eee tam, tyle że "ćwiarteczką" (kwadrat 1/4 cala) to się kręci maksymalnie kluczykiem 10mm, ew. do 15-20Nm.

0
  • #13 15 Lut 2016 23:22
    hanzohazashi
    Poziom 10  

Ostatnio kupiłem zestaw Vigor (tansza linia hazet) za 380zl.Z trzema grzechotkami, torx wewnetrzny,zewnetrzny,nasadki krótkie,długie.I powiem szczerze podchodząc z taka walizeczką do auta,do sciany nad stolem nie biegam.Polecam

0
  • #14 16 Lut 2016 09:16
    766630
    Użytkownik usunął konto  
  • #15 16 Lut 2016 22:34
    Don de Leon
    Poziom 23  

Jak chcesz klucze na lata to Snap On. Kupiłem pierwsze bodaj że w 2007 roku nasadki i treszczotki - krótką i przedłużaną 3/8 i morduję je niesamowicie (zdarzało się też na przejściówce pod pneumatem) i nic. Teraz dokupiłem małą treszczotkę na 1/4 - cena 48 funtów i to jest jedyne ale. Mam trochę Bety i tu już różowo nie jest a cena, że ho ho. Miałem kiedyś treszczotkę 1/4 Neo i pozytywnie mnie zaskoczyła, KSTools drogie i nie warte ceny według mnie.

1
  • #16 17 Lut 2016 20:38
    mariusz-olszyk
    Poziom 11  

Ja polecam klucze Hans Tools. Mam zestaw od ok 8 lat często używane w połączeniu z przedlużkami typu rurka. Oczywiście wszystko da się urwać i tak średnia grzechotka i chyba duża przedlużka poddała się. W każdym razie nie jedną śrubę 8.8 grzechotka urwała. :)

0
  • #18 13 Lis 2017 14:20
    laykers
    Poziom 6  

SP Tools. Jakość jak SnapOn ale cena dwa razy niższa i o wiele łatwiej z gwarancją. Również dożywotnia, cokolwiek pęka to wymieniają od razu. Oczywiscie jak pod udar to chromowo-molibdenowe musisz bo CRV nie są stworzone pod udar.

0
  • #19 13 Lis 2017 15:08
    Cinek_Barczewo
    Poziom 11  

Witam, dodam od siebie, używam prywatnie zestawu Honiton 94 el, zielona walizka, polecam, nic się złego nie dzieje a już trochę porobiłem przy aucie, cena również w miare uważam jak na walizke. Miałem również styczność z yato i zlego słowa nie powiem. Pozdrawiam

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo