Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

mercedes w 220 wariuje airmatic cuda

mr.mentos 14 Feb 2016 19:47 5445 0
 • #1
  mr.mentos
  Level 8  
  Witam panowie, mam big problem z moim w220 z 2001r a dokładnie z airmatic iem, problem objawił się, gdy opadł lewy przód, prawy lekko podnosił a tył ok działał prawidłowo.
  Na początku sprawdziłem czujnik komputer airmatic jest ok, potem sprawdziłem sprężarkę ok daje 16-18bar wiec na krótko zamieniłem przewody ciśnienia tył z przodem, ale nic to nie dało, tył ok, ale przód nic to samo, wiec listwa działa ok, pozostało mi sprawdzić szczelność amortyzatorów przednich, bo dostały ciśnienie, a nic się nie podniosły, ale żeby było mi łatwiej w przednie amory włożyłem kolki, żeby przestawić auto 50m. autem przejechałem i w tym momencie zabrakło ropy akumulator się rozładował i ok, był czwartek, wyjąłem aku pod lądowanie. W sobotę zalałem ropę włożyłem aku odpaliłem i qurva cuda przód się cały podniósł i czekam na tył, ale sruuu nici! Teraz tył siedzi a przód się piknie podnosi.
  I tu pytanie, o co chodzi? Ze po braku napięcia wyszedł taki numer, cieszy mnie, aby fakt, ze amory przednie i tylne są ok, bo myślałem wcześniej, ze to ich wina.
  Proszę wiec o rade/y co mam zrobić itp. żeby naprawić ten problem, bo ja już nie wiem, co kupić wymienić zamienić…