Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

INDESIT BIAA13 FX problem z chłodzeniem

BlackRainbow 15 Lut 2016 07:42 954 0
    BlackRainbow
    Poziom 1  
    Witam, mam problem z chłodziarko zamrażarką Indesit BIAA13 FX i liczę, że ktoś mądrzejszy podpowie mi co mam zrobić lub wyjaśni problem (bo może istnieje proste rozwiązanie)

W dniu wczorajszym zauważyłam, że chłodziarka nie działa tj. nie chłodzi i nie słyszę żeby wydawała jakikolwiek dźwięk sugerujący pracę. Zamrażarka mroziła normalnie. Jako, że był to niedzielny wieczór nie za bardzo miałam kogo poprosić o pomoc. Jedzenie przełożyłam do zamrażarki, a pokrętło w lodówce przełączyłam z max. chłodzenia - na chłodzenie średnie. Już po pół godzinie półki w lodówce zrobiły się chłodne, a ona sama jakby zaczęła pracować. Zostawiłam ją tak na noc. Rano po otworzeniu było w niej już chłodno, zmartwiło mnie jednak to, że naklejka kontrolna w lodówce, nie pokazuje zielonego napisu OK, który wskazywałby na właściwą temperaturę (przy ustawieniu na max był on idealnie widoczny)

Nie wiem co się stało, czy to normalne? Dodam, że miałam taką sytuację latem, z tym, że było to przy fali najwyższych temperatur i myślałam, że napuściłam do środka lodówki zbyt wiele gorącego powietrza. Problem również rozwiązał się po kilku godzinach/jednym dniu i chyba nawet nie zmieniałam parametrów chłodzenia.

Czy ktoś kto się na tym zna, może mi pomóc?