Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson Ariva T750i - Jak wejść w menu tunera?

EdytaG 15 Lut 2016 10:52 1074 4
  • #1 15 Lut 2016 10:52
    EdytaG
    Poziom 8  

Witam, może to problem dla niektórych mały... ja załamuję ręce... w instrukcji brak jakichkolwiek wskazówek. Ale do rzeczy, wczoraj podczas podłączenia anteny i wyszukiwaniu programów, mój facet wcisnął coś na pilocie tunera, co spowodowało że teraz naciskając przycisk menu nic się nie dzieje. Niestety sam nie wie co wcisnął :( Na ekranie info że opcja niedostępna. Co robić? Jest możliwość jakoś zresetować to urządzenie? Chciałam przywrócić ustawienia fabryczne... niestety bez wejścia w menu się nic nie da zrobić. :( Pomocy bo mnie depresja dopada bez TV....

0 4
  • #2 15 Lut 2016 11:07
    jacekko63
    Poziom 30  

Naciśnij przycisk F1 i wtedy steruj odbiornikiem.
    UWAGA: Przyciski F1, F2, F3, F4 w nowych modelach oraz w nowych wersjach oprogramowania obecnych modeli, mogą sterować inną funkcją. Proszę zapoznać się z aktualną instrukcją obsługi danego modelu. Czytaj instrukcję.

0
  • #3 15 Lut 2016 11:54
    EdytaG
    Poziom 8  

Jacek, myślisz że użycie któregokolwiek z F coś da?
    F1 - przełączanie pomiędzy tv i radio
    F2 - wyjście z menu
    F3 - zmiana rozdzielczości
    F4 - Dodanie nowego zdarzenia do harmonogramu nagrywania
    Próbowałam wciskać wszystko, niby na panelu tunera coś tam się dzieje, natomiast na ekranie nic prócz komunikatu funkcja niedostępna...

1
  • #4 15 Lut 2016 12:27
    jacekko63
    Poziom 30  

Odłącz tuner od zasilania i wyjmij baterie z pilota na chwilę, zacznij od początku.

0
  • #5 18 Mar 2016 08:30
    EdytaG
    Poziom 8  

wymieniłam kabel hdmi na euro. pomogło, dziękuję za pomoc, temat zamykam :)

0